Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулось обговорення претендентів на посаду директора обласного комунального підприємства «Вінницякіно» Роздрукувати

22 липня у Вінницькій обласній Раді обговорено питання «Про розгляд претендентів на посаду директора обласного комунального підприємства «Вінницякіно», у якому взяли участь заступники голови обласної Ради Ігор Кревський і Наталія Солейко, окремі депутати обласної Ради, керівництво управління культури і туризму облдержадміністрації, представники Громадської ради при обласній Раді та інші громадські активісти.

Як поінформував заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Сергій Гарбулінський, на конкурс на заміщення вакантної посади директора «Вінницякіно» подали документи три кандидати: Валерій Черната, Олена Мортко, Микола Безносюк.

Після виступів всіх претендентів та обговорення кандидатур, відбулось голосування членів постійної комісії обласної Ради з питань культури, духовності та історичної спадщини. За результатом голосування, жодна із кандидатур не набрала більшості голосів.

– Ті завдання, які має виконувати «Вінницякіно», на сьогодні практично всі – проблемні. На мою думку, претенденти на посаду керівника цієї структури у своїх виступах мали би стисло висвітлити ці проблеми та окреслити шляхи їхнього вирішення. Але, на жаль, ми цього не почули – зауважила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Розгляд зазначеного питання запропоновано продовжити на засіданнях постійних комісії Вінницької обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації; з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору; з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян. 

Повернутись Створено: 22 липня 2014 року, 18:30 Переглядів: 1141

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація