Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Відбулось обговорення претендентів на посаду директора обласного комунального підприємства «Вінницякіно» Роздрукувати

22 липня у Вінницькій обласній Раді обговорено питання «Про розгляд претендентів на посаду директора обласного комунального підприємства «Вінницякіно», у якому взяли участь заступники голови обласної Ради Ігор Кревський і Наталія Солейко, окремі депутати обласної Ради, керівництво управління культури і туризму облдержадміністрації, представники Громадської ради при обласній Раді та інші громадські активісти.

Як поінформував заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Сергій Гарбулінський, на конкурс на заміщення вакантної посади директора «Вінницякіно» подали документи три кандидати: Валерій Черната, Олена Мортко, Микола Безносюк.

Після виступів всіх претендентів та обговорення кандидатур, відбулось голосування членів постійної комісії обласної Ради з питань культури, духовності та історичної спадщини. За результатом голосування, жодна із кандидатур не набрала більшості голосів.

– Ті завдання, які має виконувати «Вінницякіно», на сьогодні практично всі – проблемні. На мою думку, претенденти на посаду керівника цієї структури у своїх виступах мали би стисло висвітлити ці проблеми та окреслити шляхи їхнього вирішення. Але, на жаль, ми цього не почули – зауважила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Розгляд зазначеного питання запропоновано продовжити на засіданнях постійних комісії Вінницької обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації; з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору; з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян. 

Повернутись Створено: 22 липня 2014 року, 18:30 Переглядів: 1195

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація