Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Відбулось обговорення претендентів на посаду директора обласного комунального підприємства «Вінницякіно» Роздрукувати

22 липня у Вінницькій обласній Раді обговорено питання «Про розгляд претендентів на посаду директора обласного комунального підприємства «Вінницякіно», у якому взяли участь заступники голови обласної Ради Ігор Кревський і Наталія Солейко, окремі депутати обласної Ради, керівництво управління культури і туризму облдержадміністрації, представники Громадської ради при обласній Раді та інші громадські активісти.

Як поінформував заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Сергій Гарбулінський, на конкурс на заміщення вакантної посади директора «Вінницякіно» подали документи три кандидати: Валерій Черната, Олена Мортко, Микола Безносюк.

Після виступів всіх претендентів та обговорення кандидатур, відбулось голосування членів постійної комісії обласної Ради з питань культури, духовності та історичної спадщини. За результатом голосування, жодна із кандидатур не набрала більшості голосів.

– Ті завдання, які має виконувати «Вінницякіно», на сьогодні практично всі – проблемні. На мою думку, претенденти на посаду керівника цієї структури у своїх виступах мали би стисло висвітлити ці проблеми та окреслити шляхи їхнього вирішення. Але, на жаль, ми цього не почули – зауважила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Розгляд зазначеного питання запропоновано продовжити на засіданнях постійних комісії Вінницької обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації; з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору; з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян. 

Повернутись Створено: 22 липня 2014 року, 18:30 Переглядів: 1166

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація