9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулось обговорення претендентів на посаду директора обласного комунального підприємства «Вінницякіно» Роздрукувати

22 липня у Вінницькій обласній Раді обговорено питання «Про розгляд претендентів на посаду директора обласного комунального підприємства «Вінницякіно», у якому взяли участь заступники голови обласної Ради Ігор Кревський і Наталія Солейко, окремі депутати обласної Ради, керівництво управління культури і туризму облдержадміністрації, представники Громадської ради при обласній Раді та інші громадські активісти.

Як поінформував заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Сергій Гарбулінський, на конкурс на заміщення вакантної посади директора «Вінницякіно» подали документи три кандидати: Валерій Черната, Олена Мортко, Микола Безносюк.

Після виступів всіх претендентів та обговорення кандидатур, відбулось голосування членів постійної комісії обласної Ради з питань культури, духовності та історичної спадщини. За результатом голосування, жодна із кандидатур не набрала більшості голосів.

– Ті завдання, які має виконувати «Вінницякіно», на сьогодні практично всі – проблемні. На мою думку, претенденти на посаду керівника цієї структури у своїх виступах мали би стисло висвітлити ці проблеми та окреслити шляхи їхнього вирішення. Але, на жаль, ми цього не почули – зауважила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Розгляд зазначеного питання запропоновано продовжити на засіданнях постійних комісії Вінницької обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації; з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору; з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян. 

Повернутись Створено: 22 липня 2014 року, 18:30 Переглядів: 1309

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація