Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відбулось позачергове засідання сесії Вінницької обласної Ради Роздрукувати

3 березня 2014 року відбулося позачергове засідання 23 сесії обласної Ради 6 скликання. У її роботі взяли участь 95 депутатів із 132. Під час засідання вони розглянули питання: про суспільно-політичну ситуацію в Україні станом на 3 березня 2014 року; про забезпечення законності та правопорядку на території Вінницької області; про припинення повноважень депутатів обласної Ради 6 скликання Любові Коваленко, Наталії Рекути та Тимофія Гіренка.

У пленарному засіданні сесії взяли участь голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступники голови ОДА, керівники обласних департаментів та управлінь, обласних організацій і відомств, представники засобів масової інформації, політичних партій і громадських організацій.

Розпочинаючи засідання, голова обласної Ради Сергій Свитко привітав новопризначеного голову обласної державної адміністрації Анатолія Олійника і побажав йому успіхів, мудрості та виваженості на новій посаді.

– Я розраховую на ефективну та плідну співпрацю облдержадміністрації та обласної Ради у прийнятті всіх рішень, необхідних задля об’єднання навколо ідеї цілісності нашої держави, – наголосив С. Свитко.

В ході пленарного засідання більшістю депутатських голосів було схвалене «Звернення Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо суспільно-політичної ситуації в Україні», прийняте напередодні Президією обласної Ради, та направлено його до центральних органів влади – Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента України.

Відповідно до прийнятого рішення «Про забезпечення законності та правопорядку на території Вінницької області», передбачається створення обласного штабу із координації спільних дій обласної Ради, обласної державної адміністрації, правоохоронних органів області та громадських формувань щодо здійснення охорони громадського порядку, об’єктів життєдіяльності населення та забезпечення стабільної роботи адміністративно-господарського комплексу на всій території Вінницької області.

Також більшістю депутатських голосів було припинено повноваження депутатів обласної Ради 6 скликання Любові Коваленко, Наталії Рекути та Тимофія Гіренка.

Повний текст «Звернення Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо суспільно-політичної ситуації в Україні» можна читати тут.

Повернутись Створено: 3 березня 2014 року, 17:32 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація