5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулось спільне засідання постійних комісій обласної Ради 7 скликання Роздрукувати

14 грудня голова обласної Ради Анатолій Олйник провів спільне засідання постійних комісій обласної Ради з розгляду питань позачергової 3 сесії обласної Ради 7 скликання. У роботі засідання взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко; керівники обласних департаментів, управлінь та обласних органів міністерств і відомств України; представники засобів масової інформації.

Під час засідання депутати розглянули 5 питань, які були внесені до порядку денного: «Про внесення змін до рішення 31 сесії обласної Ради 6 скликання від 16 січня 2015 року № 805 „Про обласний бюджет на 2015 рік” (зі змінами)»; «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2016 рік»; «Про затвердження обласного бюджету на 2016 рік»; «Про затвердження Положення Вінницької обласної Ради про порядок розгляду електронної петиції»; «Про призначення грантів навчальним закладам обласною Радою  та обласною державною адміністрацією».

Також в ході обговорення було внесено ще одне питання до порядку денного позачергової 3 сесії обласної Ради 7 скликання «Про внесення змін до рішення 38 сесії Вінницької обласної Ради від 24 червня 2015 року № 894 „ Про проект Перспективного плану формування територій громад Вінницької області».

Вислухавши виступи депутатів, голова обласної Ради Анатолій Олійник зауважив, що всі озвучені пропозиції будуть розглянуті на наступних пленарних засіданнях сесій обласної Ради, відповідно до Регламенту обласної Ради.

Повернутись Створено: 14 грудня 2015 року, 18:29 Переглядів: 1076

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація