5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулось спільне засідання постійних комісій Роздрукувати

27 березня відбулось спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян та з питань будівництва, розвитку населених пунктів та територій на якому розглядались наступні питання:

1. Про розгляд колективного звернення старших по будинках, споживачів житлово-комунальних послуг щодо неправомірних дій Вінницької міської ради з утворення приватного ТОВ «ЖЕО» та правопорушень у процесі нарахувань платежів мешканцям з утримання будинків та прибудинкових територій.

2. Про розгляд колективного звернення жителів села Медвеже Вушко Вінницького району щодо законності використання землі, виділеної їм для випасу великої рогатої худоби.

3. Про звернення Народної ради м. Козятина.

4. Про заяву депутата Ладижинської міської ради Головашич Людмили Володимирівни.

При обговоренні вищезазначених питань було заслухано виступи заявників та представників управлінь і відомств, а також представників громадськості.

 

Повернутись Створено: 27 березня 2014 року, 18:05 Переглядів: 902

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація