5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулось засідання комісії  з питань місцевого самоврядування Роздрукувати

Під головуванням депутат обласної Ради Ірини Колесник відбулося 24 засідання постійної комісії обласної Ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції,  міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Крім депутатів – членів комісії Людмили Куликівської та Леоніда Повха участь у  роботі комісії взяли заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації – начальник управління розвитку підприємництва та централізованих капіталовкладень Надія Насіковська та керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

Комісія розглянула та підтримала внесені на розгляд сесії обласної Ради такі проекти рішень: «Про звіт голови обласної державної адміністрації Коровія В.В. про здійснення делегованих обласною Радою повноважень», «Про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною», «Про зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання», «Про звернення депутатів обласної Ради 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України щодо підтримки проекту Виборчого кодексу України №3112-1».

Також постійна комісія розглянула звернення та підтримала клопотання про нагородження Грамотами Верховної Ради представників органів місцевого самоврядування Жмеринського та Хмільницького районів та учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС.

 

Повернутись Створено: 5 червня 2018 року, 11:37 Переглядів: 635

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація