Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулось засідання комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Роздрукувати

15 червня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

На зібранні розглядались такі питання порядку денного:

1. Про проект рішення обласної Ради «Про звіт голови обласної державної адміністрації  Коровія В.В. про здійснення делегованих обласною Радою повноважень».

2. Про проект рішення обласної Ради «Про звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України з вимогою негайного припинення політичних репресій щодо політв’язнів Вінниччини, українських патріотів».

3. Про проект рішення обласної Ради «Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України з вимогою активізації роботи для визволення українців – учасників військових дій з Росією, які незаконно утримуються на території Російської Федерації та розгляду питання про затримання активістів в Україні.

4. Про проект рішення обласної Ради «Про звернення депутатів Вінницької обласної ради до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Гройсмана В.Б., Кабінету Міністрів України та народних депутатів України щодо припинення політичних репресій».

5. Про проект рішення обласної Ради «Про звернення депутата Вінницької обласної ради 7 скликання Мазура Г.Ф. до Голови Верховної Ради України Гройсмана В.Б., Прем’єр-міністра України Яценюка А.П. щодо поширення експерименту з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення на всю територію України».

По першому питанню порядку денного щодо звіту голови облдержадміністрації Валерія Коровія про здійснення делегованих обласною Радою повноважень доповідав перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. В цілому Андрій Петрович зупинявся на головних стратегічних пріоритетах роботи обласної державної адміністрації.

У роботі комісії взяв участь голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур. За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 15 червня 2016 року, 16:07 Переглядів: 935

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація