Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Відбулось засідання комісії з розгляду пропозицій щодо кандидатур претендентів на заміщення посад керівників вищих навчальних закладів Роздрукувати

19 листопада перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів засідання комісії з розгляду пропозицій щодо кандидатур претендентів на заміщення посад керівників вищих навчальних закладів - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області. У роботі комісії взяли участь окремі депутати обласної Ради, керівництво виконавчого апарату обласної Ради, представники профільних управлінь та департаментів ОДА; претенденти на заміщення посад керівників Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського; Могилів-Подільського медичного коледжу; Гайсинського медичного коледжу.

Розпочинаючи засідання, Ігор Кревський повідомив, що в зв’язку із закінченням строку дії контрактів, укладених з директорами зазначених навчальних закладів, було прийнято розпорядження голови обласної Ради «Про конкурс на заміщення посад керівників вищих навчальних закладів - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області» від 15 вересня 2014 року № 258. Також створено комісію з розгляду пропозицій щодо кандидатур претендентів на заміщення посад керівників, виконано низку заходів щодо організації виборів у цих закладах.

Повідомлення про конкурс було розміщено на офіційному сайті Вінницької обласної Ради та опубліковано в газеті «Вінниччина».

Відповідно до цього повідомлення, протягом двох місяців претенденти мали можливість запропонувати свої кандидатури на заміщення посад керівників навчальних закладів - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

Відтак, членами комісії було запропоновано вищим колегіальним органам громадського самоврядування навчальних закладів для голосування внести такі кандидатури: Савчука Петра Нестеровича – на посаду директора Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського; Кордона Володимира Михайловича – на посаду директора Могилів-Подільського медичного коледжу; Саблука Анатолія Григоровича – на посаду директора Гайсинського медичного коледжу.

Підсумовуючи засідання, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський звернувся до претендентів:

– Незважаючи на те, що на заміщення посад подано лише по одній кандидатурі, наголошую на тому, щоб в ході організації і проведенні виборів були жорстко дотримані всі вимоги чинного законодавства.

Повернутись Створено: 19 листопада 2014 року, 18:38 Переглядів: 1512

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація