9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулось засідання комісії з розгляду пропозицій щодо кандидатур претендентів на заміщення посад керівників вищих навчальних закладів Роздрукувати

19 листопада перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів засідання комісії з розгляду пропозицій щодо кандидатур претендентів на заміщення посад керівників вищих навчальних закладів - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області. У роботі комісії взяли участь окремі депутати обласної Ради, керівництво виконавчого апарату обласної Ради, представники профільних управлінь та департаментів ОДА; претенденти на заміщення посад керівників Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського; Могилів-Подільського медичного коледжу; Гайсинського медичного коледжу.

Розпочинаючи засідання, Ігор Кревський повідомив, що в зв’язку із закінченням строку дії контрактів, укладених з директорами зазначених навчальних закладів, було прийнято розпорядження голови обласної Ради «Про конкурс на заміщення посад керівників вищих навчальних закладів - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області» від 15 вересня 2014 року № 258. Також створено комісію з розгляду пропозицій щодо кандидатур претендентів на заміщення посад керівників, виконано низку заходів щодо організації виборів у цих закладах.

Повідомлення про конкурс було розміщено на офіційному сайті Вінницької обласної Ради та опубліковано в газеті «Вінниччина».

Відповідно до цього повідомлення, протягом двох місяців претенденти мали можливість запропонувати свої кандидатури на заміщення посад керівників навчальних закладів - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

Відтак, членами комісії було запропоновано вищим колегіальним органам громадського самоврядування навчальних закладів для голосування внести такі кандидатури: Савчука Петра Нестеровича – на посаду директора Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського; Кордона Володимира Михайловича – на посаду директора Могилів-Подільського медичного коледжу; Саблука Анатолія Григоровича – на посаду директора Гайсинського медичного коледжу.

Підсумовуючи засідання, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський звернувся до претендентів:

– Незважаючи на те, що на заміщення посад подано лише по одній кандидатурі, наголошую на тому, щоб в ході організації і проведенні виборів були жорстко дотримані всі вимоги чинного законодавства.

Повернутись Створено: 19 листопада 2014 року, 18:38 Переглядів: 1726

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація