Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відбулось засідання організаційного комітету з підготовки Міжнародного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України» Роздрукувати

11 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у черговому засіданні організаційного комітету з підготовки та проведення ІІ Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України».

Під час засідання, що відбулося у кіноконцертній залі «Плеяда», члени організаційного комітету з’ясували питання щодо місць розташування презентаційних стендів, організації озвучення виступів учасників, відповідного оформлення зали, забезпечення перекладу, а також розміщення делегацій.

Як повідомлялося раніше, вінничани готуються до прийому делегацій із 6 зарубіжних країн – Польщі, Грузії, Молдови, Румунії, Хорватії та Республіки Білорусь.

Під час проведення цього заходу будуть представлені інвестиційні проекти Вінниччини, зокрема, в агропромисловому комплексі, виробництві будівельних матеріалів, торгівлі, переробній та легкій промисловості. Також планується обмін досвідом з іноземними інвесторами щодо впровадження окремих проектів на території нашої області.

Як поінформували організатори, форум проходитиме у місті Вінниці протягом трьох днів (з 21 по 23 серпня 2014 року) у кіноконцертній залі «Плеяда».

Наступне засідання організаційного комітету з підготовки та проведення форуму відбудеться 18 липня.

Нагадаємо, І Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України» відбувся 17 червня 2011 року, за ініціативи Вінницької обласної Ради та обласної державної адміністрації.

Повернутись Створено: 11 липня 2014 року, 18:41 Переглядів: 1398

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація