Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулось засідання організаційного комітету з підготовки Міжнародного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України» Роздрукувати

11 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у черговому засіданні організаційного комітету з підготовки та проведення ІІ Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України».

Під час засідання, що відбулося у кіноконцертній залі «Плеяда», члени організаційного комітету з’ясували питання щодо місць розташування презентаційних стендів, організації озвучення виступів учасників, відповідного оформлення зали, забезпечення перекладу, а також розміщення делегацій.

Як повідомлялося раніше, вінничани готуються до прийому делегацій із 6 зарубіжних країн – Польщі, Грузії, Молдови, Румунії, Хорватії та Республіки Білорусь.

Під час проведення цього заходу будуть представлені інвестиційні проекти Вінниччини, зокрема, в агропромисловому комплексі, виробництві будівельних матеріалів, торгівлі, переробній та легкій промисловості. Також планується обмін досвідом з іноземними інвесторами щодо впровадження окремих проектів на території нашої області.

Як поінформували організатори, форум проходитиме у місті Вінниці протягом трьох днів (з 21 по 23 серпня 2014 року) у кіноконцертній залі «Плеяда».

Наступне засідання організаційного комітету з підготовки та проведення форуму відбудеться 18 липня.

Нагадаємо, І Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України» відбувся 17 червня 2011 року, за ініціативи Вінницької обласної Ради та обласної державної адміністрації.

Повернутись Створено: 11 липня 2014 року, 18:41 Переглядів: 1334

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація