Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулось засідання організаційного комітету з підготовки Міжнародного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України» Роздрукувати

11 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у черговому засіданні організаційного комітету з підготовки та проведення ІІ Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України».

Під час засідання, що відбулося у кіноконцертній залі «Плеяда», члени організаційного комітету з’ясували питання щодо місць розташування презентаційних стендів, організації озвучення виступів учасників, відповідного оформлення зали, забезпечення перекладу, а також розміщення делегацій.

Як повідомлялося раніше, вінничани готуються до прийому делегацій із 6 зарубіжних країн – Польщі, Грузії, Молдови, Румунії, Хорватії та Республіки Білорусь.

Під час проведення цього заходу будуть представлені інвестиційні проекти Вінниччини, зокрема, в агропромисловому комплексі, виробництві будівельних матеріалів, торгівлі, переробній та легкій промисловості. Також планується обмін досвідом з іноземними інвесторами щодо впровадження окремих проектів на території нашої області.

Як поінформували організатори, форум проходитиме у місті Вінниці протягом трьох днів (з 21 по 23 серпня 2014 року) у кіноконцертній залі «Плеяда».

Наступне засідання організаційного комітету з підготовки та проведення форуму відбудеться 18 липня.

Нагадаємо, І Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України» відбувся 17 червня 2011 року, за ініціативи Вінницької обласної Ради та обласної державної адміністрації.

Повернутись Створено: 11 липня 2014 року, 18:41 Переглядів: 1627

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація