5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулось засідання постійних комісій обласної Ради Роздрукувати

29 вересня відбулось спільне засідання постійних комісій обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя, з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження. Єдиним питанням порядку денного комісій був розгляд кандидатур на заміщення вакантних посад керівників закладів охорони здоров’я та підприємств - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області в зв’язку із закінченням терміну дії контрактів.

Участь в роботі комісій взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, директор Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Тетяна Бабій, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин, голови та члени постійних комісій обласної Ради, представники трудових колективів і громадськості.

На розгляд членів комісій було запропоновано кандидатури на заміщення вакантних посад керівників 8-ми закладів охорони здоров’я області та 2-ох комунальних підприємств (Комунальне підприємство „Вінницьке обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації”, Комунальне підприємство „Ямпільське міжрайонне бюро технічної інвентаризації”). Усіх кандидатів було заслухано. За підсумками обговорення комісії підтримали запропоновані кандидатури на керівників 7-ми закладів охорони здоров’я області та 2-ох комунальних підприємств, які отримали одностайну підтримку трудових колективів. 

Голова обласної Ради Сергій Свитко зазначив, що негайно підпише розпорядження про призначення керівників 7-ми закладів охорони здоров’я області та 2-ох комунальних підприємств, які отримали підтримку колективів і постійних комісій обласної Ради. В комунальному закладі “Могилів-Подільський дитячий легеневий тубсанаторій” буде призначено виконувачем обов’язків головного лікаря Оксану Коваль в зв’язку з тим, що у трудового колективу і представників громадськості немає єдиної точки зору щодо керівника цього закладу.

Повернутись Створено: 29 вересня 2014 року, 18:23 Переглядів: 989

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація