6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Відбулось засідання постійної комісії обласної Ради Роздрукувати

13 травня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження (голова комісії – Ірина Бойчук).

До порядку денного були внесені такі питання:

1. Про проект розпорядження голови обласної Ради «Про переукладення контракту з Загоруйком Л.І. – начальником комунального підприємства «Немирівське районне бюро технічної інвентаризації».

                                                

2. Про звернення голови Єврорегіону «Дністер» Сергія Татусяка щодо екологічної ситуації, яка склалася внаслідок використання застарілих і неефективно функціонуючих очисних споруд у місті Могилів-Подільському.

3. Про звернення громадської організації «Голос народу – до демократії через право» щодо пропозицій реформування у галузі житлово-комунального господарства.

Присутні члени постійної комісії внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань, відповідно до чинного законодавства.

На засідання були запрошені представники департаментів облдержадміністрації: житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури; екології та природних ресурсів; управління спільної комунальної власності територіальних громад області. 

Повернутись Створено: 13 травня 2014 року, 15:38 Переглядів: 600

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація