Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Відбулось засідання постійної комісії обласної Ради Роздрукувати

13 травня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження (голова комісії – Ірина Бойчук).

До порядку денного були внесені такі питання:

1. Про проект розпорядження голови обласної Ради «Про переукладення контракту з Загоруйком Л.І. – начальником комунального підприємства «Немирівське районне бюро технічної інвентаризації».

                                                

2. Про звернення голови Єврорегіону «Дністер» Сергія Татусяка щодо екологічної ситуації, яка склалася внаслідок використання застарілих і неефективно функціонуючих очисних споруд у місті Могилів-Подільському.

3. Про звернення громадської організації «Голос народу – до демократії через право» щодо пропозицій реформування у галузі житлово-комунального господарства.

Присутні члени постійної комісії внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань, відповідно до чинного законодавства.

На засідання були запрошені представники департаментів облдержадміністрації: житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури; екології та природних ресурсів; управління спільної комунальної власності територіальних громад області. 

Повернутись Створено: 13 травня 2014 року, 15:38 Переглядів: 646

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація