Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулось засідання постійної комісії обласної Ради Роздрукувати

13 травня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження (голова комісії – Ірина Бойчук).

До порядку денного були внесені такі питання:

1. Про проект розпорядження голови обласної Ради «Про переукладення контракту з Загоруйком Л.І. – начальником комунального підприємства «Немирівське районне бюро технічної інвентаризації».

                                                

2. Про звернення голови Єврорегіону «Дністер» Сергія Татусяка щодо екологічної ситуації, яка склалася внаслідок використання застарілих і неефективно функціонуючих очисних споруд у місті Могилів-Подільському.

3. Про звернення громадської організації «Голос народу – до демократії через право» щодо пропозицій реформування у галузі житлово-комунального господарства.

Присутні члени постійної комісії внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань, відповідно до чинного законодавства.

На засідання були запрошені представники департаментів облдержадміністрації: житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури; екології та природних ресурсів; управління спільної комунальної власності територіальних громад області. 

Повернутись Створено: 13 травня 2014 року, 15:38 Переглядів: 565

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація