Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відбулось засідання постійної комісії обласної Ради Роздрукувати

14 липня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя. У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, директор Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Тетяна Бабій.

Під час зібрання розглянуто 6 питань порядку денного:

1. Про лист директора Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Тетяни Бабій щодо ситуації в Калинівській центральній районній лікарні.

2. Про звернення громадянки з міста Калинівки Ярощук Ольги Леонідівни  щодо  ситуації, яка склалася в Калинівській ЦРЛ.

3. Про проект рішення ,,Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання до Президента України,  Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України стосовно законодавчого врегулювання використання генетично модифікованих організмів в Україні”.

4. Про лист голови робочої групи з питань реформування медичної галузі та реорганізації державного закладу ,,Відділкова лікарня станції Козятин Південно – Західної залізниці”, депутата Козятинської міської ради Добровольської Г.А. щодо підписання проекту Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою обласною Радою та Козятинською міською радою Вінницької області.

5. Про колективне звернення працівників лікарні та громадської організації ,,Справи Жмеринчан” щодо визначення статусу Жмеринської відділкової лікарні.

6. Про рішення Харківської обласної Ради від 18 червня 2015 року № 1237-VІ ,,Про підтримку звернення всеукраїнських громадських чорнобильських організацій до Президента України, стосовно вирішення  проблемних питань, пов’язаних із захистом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

За результатами обговорення були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

З висновками та протоколом засідання постійної комісії більш детально можна буде ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі ,,Документи”.

Повернутись Створено: 14 липня 2015 року, 17:43 Переглядів: 1399

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація