9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулось засідання постійної комісії обласної Ради Роздрукувати

14 липня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя. У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, директор Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Тетяна Бабій.

Під час зібрання розглянуто 6 питань порядку денного:

1. Про лист директора Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Тетяни Бабій щодо ситуації в Калинівській центральній районній лікарні.

2. Про звернення громадянки з міста Калинівки Ярощук Ольги Леонідівни  щодо  ситуації, яка склалася в Калинівській ЦРЛ.

3. Про проект рішення ,,Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання до Президента України,  Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України стосовно законодавчого врегулювання використання генетично модифікованих організмів в Україні”.

4. Про лист голови робочої групи з питань реформування медичної галузі та реорганізації державного закладу ,,Відділкова лікарня станції Козятин Південно – Західної залізниці”, депутата Козятинської міської ради Добровольської Г.А. щодо підписання проекту Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою обласною Радою та Козятинською міською радою Вінницької області.

5. Про колективне звернення працівників лікарні та громадської організації ,,Справи Жмеринчан” щодо визначення статусу Жмеринської відділкової лікарні.

6. Про рішення Харківської обласної Ради від 18 червня 2015 року № 1237-VІ ,,Про підтримку звернення всеукраїнських громадських чорнобильських організацій до Президента України, стосовно вирішення  проблемних питань, пов’язаних із захистом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

За результатами обговорення були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

З висновками та протоколом засідання постійної комісії більш детально можна буде ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі ,,Документи”.

Повернутись Створено: 14 липня 2015 року, 17:43 Переглядів: 1507

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація