Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Роздрукувати

25 березня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення під керівництвом Ярослава Хребтія. У роботі комісії взяв участь заступник голови комісії Олександр Качур.

На зібранні розглядалось 8 питань порядку денного:

1. Про внесення змін до рішення 18 сесії обласної Ради 6 скликання від 08 листопада 2013 року № 585 ,,Про затвердження Положення про порядок використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги громадянам”.

2. Про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

3. Про внесення доповнень до рішення 1 сесії обласної Ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року № 7 ,,Про Положення про постійні комісії обласної Ради 7 скликання”.

4. Про лист приватного підприємця Т. Прокопчук щодо придбання та застосування в освітніх та медичних закладах дезінфікуючого засобу.

5. Про депутатське звернення Л. Головашич щодо непрофесійних дій працівників відділення швидкої допомоги Ладижинського ТМО.

6. Про лист голови правління громадської організації Б. Олійника ,,За нове життя” щодо звільнення з посади в.о. головного лікаря комунального закладу ,,Вінницький обласний клінічний шкірно – венерологічний диспансер”  М. Трет’якова.

7. Про звернення заявника села Писарівка Вінницького району Л. Овчарук щодо збереження лікарні.

8. Про лист Президента Товариства  Червоного Хреста України І. Усіченка щодо проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста на обласному рівні.

    

Зокрема, депутати акцентували свою увагу при розгляді 3 проектів рішень обласної Ради.  Вони одноголосно підтримали та рекомендували внести їх на розгляд пленарного засідання сесії обласної Ради.

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

У різному було розглянуто листи та звернення депутатів обласної Ради 7 скликання з питань, що належать до повноважень постійної комісії.

  Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради. 

Повернутись Створено: 28 березня 2016 року, 11:21 Переглядів: 888

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація