Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім”ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Роздрукувати

     3 березня  2016 року відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини під керівництвом Людмили Станіславенко.

   Депутати обговорили рекомендації слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму на тему: «Формування патріотизму та національної свідомості дітей та молоді в сучасних умовах». Розглянули звернення депутата обласної Ради        Дмитренко Ж.В. щодо організації харчування в школах області. Було вирішено напрацювати проект звернення депутатів обласної Ради до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на організацію харчування учнів 1-4 класів з державного бюджету.     

   Майже одноголосно підтримано проект рішення сесії обласної Ради «Про відзначення у Вінницькій області 125 – річчя з дня народження Євгена Коновальця», який подав на розгляд чергової сесії обласної Ради член постійної комісії Барцьось В.В. 

       На засіданні комісії було розглянуто питання щодо висунення двох кандидатур до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Кандидатури були обговорені на спільному засіданні постійних комісій 26 лютого 2016 року.

        У різному було розглянуто листи та звернення з питань, що належать до повноважень постійної комісії.

       Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради. 

Повернутись Створено: 4 березня 2016 року, 11:47 Переглядів: 740

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація