Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім”ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Роздрукувати

29 грудня 2016 року відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини. У зв’язку із необхідністю приведення статутної документації у відповідність до чинного законодавства на розгляд постійної комісії було внесено  наступні питання:

  - про Барський гуманітарно - педагогічний коледж імені Михайла Грушевського;

  - про Вінницький обласний комунальний гуманітарно – педагогічний коледж;

  - про комунальний навчальний заклад «Вінницький обласний дитячий будинок змішаного типу «Гніздечко»;

 - про комунальний заклад «Козятинський обласний соціальний центр матері та дитини”

У засіданні постійної комісії обласної Ради взяли участь перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації  Чорна Олена Афанасіївна та директор Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Стоялова Олена Володимирівна. Депутати більшістю голосів погодили  проекти статутів вищезазначених обласних комунальних закладів. Член постійної комісії Барцьось В.В. озвучив своє звернення щодо виділення з обласного бюджету у 2016 році адресної матеріальної допомоги учасникам національно - визвольної боротьби під проводом ОУН –УПА, членам їхніх родин, які мешкають у Вінницькій області. Це звернення за рішенням комісії буде направлено в Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації для вирішення по суті.    

 

Повернутись Створено: 29 січня 2016 року, 16:58 Переглядів: 1085

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація