5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Роздрукувати

7 серпня п.р. відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження.

На зібранні розглядались 3 питання порядку денного:

1. Про проект рішення обласної Ради «Про внесення доповнень до рішення 34 сесії обласної Ради 5 скликання від 25 жовтня 2010 року № 1116 «Про Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки»

2. Про звернення громадської організації Єврорегіон «Дністер» щодо розгляду можливості побудови дюкера сполученням м.Могилів-Подільський – м.Атаки.

3. Про звернення вінницького козацького полку імені Івана Богуна щодо заходів, направлених на проведення пошукових та ексгумаційних робіт в парку ім.Горького м.Вінниці.

 

Для участі у роботі комісії були запрошені представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, громадських організацій та інші. За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

Повернутись Створено: 7 серпня 2014 року, 17:41 Переглядів: 925

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація