12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Відбулось засідання постійної комісії в оновленому складі Роздрукувати

4 січня під головуванням Андрія Вигонюка та за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності в оновленому складі.

Рішенням від 20 грудня № 525 «Про внесення змін до рішення 1 сесії обласної Ради 7 скликання від 4 грудня 2015 року № 8 «Про затвердження переліку та обрання складу постійних комісій Вінницької обласної Ради 7 скликання» виведено зі складу постійної комісії Ігоря Хміля та обрано Євгена Власюка.

Таким чином, до складу вищезгаданої постійної комісії входять: голова Андрій Вигонюк, заступник голови Олег Коров’ячук, секретар Геннадій Вацак та члени Сергій Кривешко і Євген Власюк.

Для обговорення питань були запрошені заступник начальника управління–  начальник відділу фізичної культури та спорту управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Олійник, керівник відокремленого підрозділу (філії) ГО Спортивна федерація незрячих України у Вінницькій області Костянтин Ільніцький  та начальник КЗ «Інваспорт» Дмитро Лукавий.

Члени комісії розглянули та погодили низку проектів рішень обласної Ради щодо звітів керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, зокрема, начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслава Городинського та директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталі Заболотної.

Комісією погоджено клопотання про нагородження відзнаками Верховної Ради України ліквідаторів та учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, а також окремих працівників служби електро-, водо-, теплопостачання управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області та директора Яришівського психоневрологічного будинку-інтернату.

Окрім того, комісією були розглянуті звернення та пропозиції громадян, депутатських фракцій обласної Ради. За підсумками обговорення питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради. 

 

 

 

Повернутись Створено: 4 січня 2018 року, 17:53 Переглядів: 432

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація