Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів Роздрукувати

18 вересня Ігор Грубеляс провів засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів. Участь у роботі комісії взяв заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

Депутати погодили внесення змін до статуту Тульчинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства статутних й установчих документів підприємства.

Заступниця директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної військової адміністрації Тетяна Бондаренко поінформувала членів комісії про стан забезпечення у 2023 році населення лікарськими засобами, дороговартісними виробами медичного призначення за рахунок централізованих постачань, коштів обласного бюджету, в рамках договорів, укладених з НСЗУ.

Члени комісії розглянули подання уповноваженого Верховної Ради України з прав людини стосовно діяльності Антопільського психоневрологічного інтернату та Жмеринського психоневрологічного будинку-інтернату.

– Там є питання, які викликають занепокоєння депутатів, і ми не можемо не відреагувати на зауваження, які висловлено уповноваженим, – сказав заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк. – Зауваження і рекомендації є як до профільного департаменту обласної військової адміністрації, так і до керівництва закладів. Ми отримаємо відповіді на всі без винятку питання, які поставлено уповноваженим.

За словами заступника директора департаменту соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації Сергія Шмігленка, департаментом було створено робочу групу з метою моніторингу діяльності цих закладів та вжиття заходів щодо усунення недоліків, зазначених у звітах уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Загалом на постійної комісії розглянули п’ять питань порядку денного.

Повернутись Створено: 18 вересня 2023 року, 15:50

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація