Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Депутати обрали представників громадськості до складу двох поліцейських комісій

    29 вересня на черговій 44 сесії обласної Ради депутати обрали представників громадськості до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та Управління патрульної поліції у Вінницькій області департаменту патрульної поліції Національної поліції України. До складу поліцейської комісії У ....

  • Депутати погодили звільнення заступника голови Вінницької обласної Ради Дмитра Чаленка

    На черговій 44 сесії обласної Ради депутати розглянули заяву заступника голови обласної Ради Дмитра Чаленка про звільнення. – Переходжу працювати у промисловий сектор економіки, але продовжую свою діяльність, як депутат обласної Ради фракції «Української Стратегії Гройсмана» та координатор Міжрегіонального координаційного гуман ....

  • Відбулася 44 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    29 вересня Вячеслав Соколовий провів чергову сесію Вінницької обласної Ради. На порядок денний було внесено 25 питань. Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про результати діяльності органів обласної прокуратури у першому півріччі 2023 року. Рішенням сесії депутат Петро Струсевич увійшов до постійної комісії з питань будівництва, к ....

Відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів Роздрукувати

18 вересня Ігор Грубеляс провів засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів. Участь у роботі комісії взяв заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

Депутати погодили внесення змін до статуту Тульчинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства статутних й установчих документів підприємства.

Заступниця директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної військової адміністрації Тетяна Бондаренко поінформувала членів комісії про стан забезпечення у 2023 році населення лікарськими засобами, дороговартісними виробами медичного призначення за рахунок централізованих постачань, коштів обласного бюджету, в рамках договорів, укладених з НСЗУ.

Члени комісії розглянули подання уповноваженого Верховної Ради України з прав людини стосовно діяльності Антопільського психоневрологічного інтернату та Жмеринського психоневрологічного будинку-інтернату.

– Там є питання, які викликають занепокоєння депутатів, і ми не можемо не відреагувати на зауваження, які висловлено уповноваженим, – сказав заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк. – Зауваження і рекомендації є як до профільного департаменту обласної військової адміністрації, так і до керівництва закладів. Ми отримаємо відповіді на всі без винятку питання, які поставлено уповноваженим.

За словами заступника директора департаменту соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації Сергія Шмігленка, департаментом було створено робочу групу з метою моніторингу діяльності цих закладів та вжиття заходів щодо усунення недоліків, зазначених у звітах уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Загалом на постійної комісії розглянули п’ять питань порядку денного.

Повернутись Створено: 18 вересня 2023 року, 15:50

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація