Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту Роздрукувати

18 вересня під головуванням Наталії Замкової відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту. Участь у роботі комісії взяли заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк і директор департаменту гуманітарної політики обласної військової адміністрації Володимир Буняк.

Члени комісії погодили проєкт рішення «Про затвердження техніко-економічних обґрунтувань передачі з державної власності до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області цілісних майнових комплексів закладів професійної (професійно-технічної) освіти» та рекомендували голові обласної Ради внести його на розгляд сесії обласної Ради.

Депутати розглянули колективні звернення громадських тренерів, батьків та членів збірної команди Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи стрільби щодо діяльності ВОДЮСШ та її керівництва. Депутати взяли інформацію до відома та погодили повернутись до розгляду цього питання після отримання результатів перевірки відповідними компетентними органами.

Загалом на постійній комісії розглянули шість питань порядку денного.

Повернутись Створено: 18 вересня 2023 року, 17:18

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація