Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулось засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики Роздрукувати

25 травня під головуванням заступника голови комісії Романа Квітка відбулось засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики. Участь у роботі комісії взяв заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

Депутати погодили постанови Вінницької обласної територіальної виборчої комісії «Про заміщення депутата, повноваження якого достроково припинені та визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати Вінницької обласної Ради» та «Про реєстрацію депутатів Вінницької обласної Ради на чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року Пуги Григорія Михайловича».

Члени комісії також заслухали та підтримали внесення змін до положення про порядок використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги громадянам. Відповідний проєкт рішення депутати розглянуть на черговій 41 сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 25 травня 2023 року, 14:47

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація