Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулось засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики Роздрукувати

19 вересня заступник голови постійної комісії Роман Квітко провів засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики. Участь у її роботі взяв заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

Начальник відділу організаційного та правового забезпечення Вінницької обласної прокуратури Андрій Білоус поінформував про результати діяльності органів обласної прокуратури у першому півріччі 2023 року.

Депутати розглянули кандидатури – Дмитра Мири та Руслана Дощина – до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та рекомендували голові обласної Ради внести відповідний проєкт рішення на розгляд сесії.

Депутати також погодили проєкт рішення «Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Вінницької обласної Ради».

Постійна комісія погодила дострокове припинення повноважень заступника голови Вінницької обласної Ради 8 скликання Дмитра Чаленка, враховуючи його особисту заяву.

Крім того, члени постійної комісії підтримали обрання депутата обласної Ради 8 скликання Петра Струсевича членом постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. А також підтримали його закріплення за Вендичанською, Мурованокуриловецькою й Чернівецькою селищними територіальними громадами та Бабчинецькою і Яришівською сільськими територіальними громадами Могилів-Подільського району.

Повернутись Створено: 19 вересня 2023 року, 12:11

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація