Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Депутати обрали представників громадськості до складу двох поліцейських комісій

    29 вересня на черговій 44 сесії обласної Ради депутати обрали представників громадськості до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та Управління патрульної поліції у Вінницькій області департаменту патрульної поліції Національної поліції України. До складу поліцейської комісії У ....

  • Депутати погодили звільнення заступника голови Вінницької обласної Ради Дмитра Чаленка

    На черговій 44 сесії обласної Ради депутати розглянули заяву заступника голови обласної Ради Дмитра Чаленка про звільнення. – Переходжу працювати у промисловий сектор економіки, але продовжую свою діяльність, як депутат обласної Ради фракції «Української Стратегії Гройсмана» та координатор Міжрегіонального координаційного гуман ....

  • Відбулася 44 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    29 вересня Вячеслав Соколовий провів чергову сесію Вінницької обласної Ради. На порядок денний було внесено 25 питань. Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про результати діяльності органів обласної прокуратури у першому півріччі 2023 року. Рішенням сесії депутат Петро Струсевич увійшов до постійної комісії з питань будівництва, к ....

Відбулось засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики Роздрукувати

19 вересня заступник голови постійної комісії Роман Квітко провів засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики. Участь у її роботі взяв заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

Начальник відділу організаційного та правового забезпечення Вінницької обласної прокуратури Андрій Білоус поінформував про результати діяльності органів обласної прокуратури у першому півріччі 2023 року.

Депутати розглянули кандидатури – Дмитра Мири та Руслана Дощина – до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та рекомендували голові обласної Ради внести відповідний проєкт рішення на розгляд сесії.

Депутати також погодили проєкт рішення «Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Вінницької обласної Ради».

Постійна комісія погодила дострокове припинення повноважень заступника голови Вінницької обласної Ради 8 скликання Дмитра Чаленка, враховуючи його особисту заяву.

Крім того, члени постійної комісії підтримали обрання депутата обласної Ради 8 скликання Петра Струсевича членом постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. А також підтримали його закріплення за Вендичанською, Мурованокуриловецькою й Чернівецькою селищними територіальними громадами та Бабчинецькою і Яришівською сільськими територіальними громадами Могилів-Подільського району.

Повернутись Створено: 19 вересня 2023 року, 12:11

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація