Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Відбулось засідання президії обласної Ради Роздрукувати

23 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко провів засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто питання, що пропонуються для розгляду на пленарному засіданні чергової 36-ї і позачергової 37-ї сесій обласної Ради 6 скликання. Проведення засідань 36-ї і 37-ї сесій обласної Ради заплановано на 30 квітня 2015 року.

У роботі президії взяли участь голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради, керівники управлінь та департаментів ОДА, представники громадських організацій.

Члени президії обговорили 23 питання, що вносяться на розгляд чергової 36-ї сесії обласної Ради 6 скликання, а також 6 питань позачергової 37-ї сесії обласної Ради, яка скликається у зв’язку із клопотанням голови облдержадміністрації. В цілому президія затвердила запропонований порядок денний із змінами, доповненнями і зауваженнями.

Депутатський корпус обласної Ради розгляне на пленарних засіданнях чергової 36-ї і позачергової 37-ї сесій обласної Ради 6 скликання питання, які стосуватимуться внесення змін і доповнень до обласного бюджету, обласних програм, кадрових питань, передачі майна, затвердження розпоряджень голови обласної Ради, тощо.

Члени президії під час обговорення одноголосно погодилися доопрацювати питання “Про звернення Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо перегляду рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення, промисловості та підприємців” з подальшим його розглядом на сесії обласної Ради. Зазначена проблема є сьогодні актуальною для більшості громадян. Депутати підтвердили, що зазначена проблема потребує невідкладного реагування та надання конкретних пропозицій щодо її вирішення в інтересах усього суспільства.

  

 

Повернутись Створено: 23 квітня 2015 року, 18:34 Переглядів: 781

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація