Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулось засідання президії обласної Ради Роздрукувати

23 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко провів засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто питання, що пропонуються для розгляду на пленарному засіданні чергової 36-ї і позачергової 37-ї сесій обласної Ради 6 скликання. Проведення засідань 36-ї і 37-ї сесій обласної Ради заплановано на 30 квітня 2015 року.

У роботі президії взяли участь голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради, керівники управлінь та департаментів ОДА, представники громадських організацій.

Члени президії обговорили 23 питання, що вносяться на розгляд чергової 36-ї сесії обласної Ради 6 скликання, а також 6 питань позачергової 37-ї сесії обласної Ради, яка скликається у зв’язку із клопотанням голови облдержадміністрації. В цілому президія затвердила запропонований порядок денний із змінами, доповненнями і зауваженнями.

Депутатський корпус обласної Ради розгляне на пленарних засіданнях чергової 36-ї і позачергової 37-ї сесій обласної Ради 6 скликання питання, які стосуватимуться внесення змін і доповнень до обласного бюджету, обласних програм, кадрових питань, передачі майна, затвердження розпоряджень голови обласної Ради, тощо.

Члени президії під час обговорення одноголосно погодилися доопрацювати питання “Про звернення Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо перегляду рішення про підвищення тарифів на енергоносії для населення, промисловості та підприємців” з подальшим його розглядом на сесії обласної Ради. Зазначена проблема є сьогодні актуальною для більшості громадян. Депутати підтвердили, що зазначена проблема потребує невідкладного реагування та надання конкретних пропозицій щодо її вирішення в інтересах усього суспільства.

  

 

Повернутись Створено: 23 квітня 2015 року, 18:34 Переглядів: 740

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація