Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулось засідання президії обласної Ради Роздрукувати

24 грудня голова обласної Ради Сергій Свитко провів засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто питання «Про затвердження порядку денного пленарного засідання позачергової 30 сесії обласної Ради 6 скликання».

У роботі президії взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко; голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради; керівники управлінь та департаментів ОДА; представники громадських організацій.

Члени президії затвердили порядок денний позачергової 30 сесії обласної Ради, до якого було внесено наступні питання: «Про керівника Вінницького обласного комунального підприємства „Учбово-курсовий комбінат”; «Про призначення грантів навчальним закладам обласною Радою та обласною державною адміністрацією»; «Про внесення змін до Порядку забезпечення харчуванням за рахунок коштів обласного бюджету учасників спортивних заходів обласного рівня»; «Про розпорядження голови обласної Ради» тощо. Ці та інші, додатково внесені, питання будуть розглянуті на пленарному засіданні позачергової 30 сесії обласної Ради 6 скликання, проведення якого заплановано 30 грудня поточного року.

Також під час засідання було обговорено звернення голів обласної Ради Організації ветеранів України, обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані та обласної організації «Союз Чорнобиль України». У своєму зверненні представники зазначених організацій просять, зокрема, при підготовці та прийнятті Закону України «Про державний бюджет України на 2015 рік» врахувати їхнє клопотання щодо збереження системи соціального захисту ветеранів, інвалідів та ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Члени президії одноголосно підтримали звернення громадських організацій і вирішили направити його Президенту України, голові Верховної Ради України та Прем’єр-міністру України з вимогою забезпечити збереження системи соціальних гарантій для пільгової категорії населення.

Президія обласної Ради також прийняла звернення до громадськості області та засобів масової інформації з проханням щодо необхідності дотримання толерантності у публічних висловлюваннях про суспільно-політичну ситуацію в нашому регіоні.

 

Повернутись Створено: 24 грудня 2014 року, 18:26 Переглядів: 834

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація