Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відбулось засідання президії обласної Ради Роздрукувати

24 грудня голова обласної Ради Сергій Свитко провів засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто питання «Про затвердження порядку денного пленарного засідання позачергової 30 сесії обласної Ради 6 скликання».

У роботі президії взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко; голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради; керівники управлінь та департаментів ОДА; представники громадських організацій.

Члени президії затвердили порядок денний позачергової 30 сесії обласної Ради, до якого було внесено наступні питання: «Про керівника Вінницького обласного комунального підприємства „Учбово-курсовий комбінат”; «Про призначення грантів навчальним закладам обласною Радою та обласною державною адміністрацією»; «Про внесення змін до Порядку забезпечення харчуванням за рахунок коштів обласного бюджету учасників спортивних заходів обласного рівня»; «Про розпорядження голови обласної Ради» тощо. Ці та інші, додатково внесені, питання будуть розглянуті на пленарному засіданні позачергової 30 сесії обласної Ради 6 скликання, проведення якого заплановано 30 грудня поточного року.

Також під час засідання було обговорено звернення голів обласної Ради Організації ветеранів України, обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані та обласної організації «Союз Чорнобиль України». У своєму зверненні представники зазначених організацій просять, зокрема, при підготовці та прийнятті Закону України «Про державний бюджет України на 2015 рік» врахувати їхнє клопотання щодо збереження системи соціального захисту ветеранів, інвалідів та ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Члени президії одноголосно підтримали звернення громадських організацій і вирішили направити його Президенту України, голові Верховної Ради України та Прем’єр-міністру України з вимогою забезпечити збереження системи соціальних гарантій для пільгової категорії населення.

Президія обласної Ради також прийняла звернення до громадськості області та засобів масової інформації з проханням щодо необхідності дотримання толерантності у публічних висловлюваннях про суспільно-політичну ситуацію в нашому регіоні.

 

Повернутись Створено: 24 грудня 2014 року, 18:26 Переглядів: 799

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація