6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Відбулось засідання президії Вінницької обласної Ради Роздрукувати

19 червня під головуванням очільника Вінницької обласної Ради Сергія Свитка відбулося засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто та схвалено порядок денний чергової 38-ї сесії обласної Ради 6 скликання зі змінами і доповненнями.

Участь у засіданні також взяли: заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради; керівники управлінь та департаментів ОДА.

Члени президії обговорили питання “Про проект Перспективного плану формування територій громад Вінницької області”, яке погодилися внести на розгляд чергової сесії, враховуючи рішення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, що відбулося 17 червня цього року, а також пропозиції органів місцевого самоврядування області та громадськості щодо внесення змін до проекту Перспективного плану формування територій громад Вінницької області.

За пропозицією депутата обласної Ради Романа Аксельрода, враховуючи висновок постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації до переліку питань порядку денного сесії було включено проект рішення про керівника Вінницького обласного шкірно-венерологічного диспансеру. Крім того, Роман Аксельрод запропонував зняти з порядку денного чергової сесії питання “Про Звернення Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо законодавчого врегулювання організації системи територіальної оборони держави та імплементування норм Європейського Союзу в сфері обігу зброї”. В результаті голосування, внесення цього проекту рішення на розгляд чергової сесії не набрало необхідної більшості голосів членів президії обласної Ради.   

Також за пропозицією голови постійної комісії обласної Ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Анатолія Ворони до переліку питань порядку денного чергової 38-ї сесії обласної Ради 6 скликання було внесено питання про призначення  Воронова В.Т. на посаду начальника обласного бюро судово-медичної експертизи. Крім того, члени президії обласної Ради розглянули та підтримали пропозиції щодо об’єднання проектів рішень, які вносяться на розгляд чергової 38-ї сесії обласної Ради 6 скликання.

Нагадуємо, що пленарне засідання чергової 38 сесії обласної Ради 6 скликання відбудеться 24 червня 2015 року о 10.00 годині.

Повернутись Створено: 19 червня 2015 року, 19:01 Переглядів: 960

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація