9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулось засідання президії Вінницької обласної Ради Роздрукувати

19 червня під головуванням очільника Вінницької обласної Ради Сергія Свитка відбулося засідання президії обласної Ради, на якому було розглянуто та схвалено порядок денний чергової 38-ї сесії обласної Ради 6 скликання зі змінами і доповненнями.

Участь у засіданні також взяли: заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради; керівники управлінь та департаментів ОДА.

Члени президії обговорили питання “Про проект Перспективного плану формування територій громад Вінницької області”, яке погодилися внести на розгляд чергової сесії, враховуючи рішення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, що відбулося 17 червня цього року, а також пропозиції органів місцевого самоврядування області та громадськості щодо внесення змін до проекту Перспективного плану формування територій громад Вінницької області.

За пропозицією депутата обласної Ради Романа Аксельрода, враховуючи висновок постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації до переліку питань порядку денного сесії було включено проект рішення про керівника Вінницького обласного шкірно-венерологічного диспансеру. Крім того, Роман Аксельрод запропонував зняти з порядку денного чергової сесії питання “Про Звернення Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо законодавчого врегулювання організації системи територіальної оборони держави та імплементування норм Європейського Союзу в сфері обігу зброї”. В результаті голосування, внесення цього проекту рішення на розгляд чергової сесії не набрало необхідної більшості голосів членів президії обласної Ради.   

Також за пропозицією голови постійної комісії обласної Ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Анатолія Ворони до переліку питань порядку денного чергової 38-ї сесії обласної Ради 6 скликання було внесено питання про призначення  Воронова В.Т. на посаду начальника обласного бюро судово-медичної експертизи. Крім того, члени президії обласної Ради розглянули та підтримали пропозиції щодо об’єднання проектів рішень, які вносяться на розгляд чергової 38-ї сесії обласної Ради 6 скликання.

Нагадуємо, що пленарне засідання чергової 38 сесії обласної Ради 6 скликання відбудеться 24 червня 2015 року о 10.00 годині.

Повернутись Створено: 19 червня 2015 року, 19:01 Переглядів: 1032

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація