5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулось засідання Регіонального координаційного органу з підтримки Швейцарсько-українського проекту DESPRО Роздрукувати

25 липня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко взяла участь у засіданні Регіонального координаційного органу з підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні DESPRО» у Вінницькій області. Учасники наради розглянули питання: «Про виконання проектів з сільського водопостачання в 2014 році»; «Планування проведення конкурсу щодо відбору проектів із сільського водопостачання на 2015 рік: терміни, фінансування, критерії»; «Стан виконання проекту з поводження з ТПВ у Тульчинському районі»

Заступник голови обласної Ради Наталія Солейко зазначила, що відповідно до підписаного 5 грудня 2013 року Меморандуму про взаєморозуміння і співробітництво між Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, Вінницькою обласною державною адміністрацією та Вінницькою обласною Радою, області надано можливість розпочати реалізацію III фази проекту, яка триватиме протягом 2013-2017 років.

– 6 із 14 територіальних громад Вінницької області, які брали участь в 11-му обласному конкурсі розвитку територіальних громад в 2014 році, стали також переможцями Проекту DESPRO. На реалізацію проектів з водопостачання вони отримають гранти від швейцарських партнерів загальною вартістю 1,5 млн. грн., – повідомила Наталія Солейко.

Також вона поінформувала, що в квітні 2014 року проведено навчання для територіальних громад-переможців Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO щодо покращення водопостачання та заключено договори про співпрацю з 6 територіальними громадами, а саме: с. Павлівки Погребищенського району, с. Красносілки (Бершадського району), с. Росоші Липовецького району, с. Яришівки Тивірвського району, с. Носівці Гайсинського району, с. Гущинці Калинівського району. Загальна сума коштів, що буде виділятися на реалізацію проектів швейцарськими партнерами, становитиме близько 1,5 млн. грн. (до 250 тис. грн. в розрахунку на 1 громаду).

 

 

Повернутись Створено: 25 липня 2014 року, 17:17 Переглядів: 727

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація