Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відбулось засідання з підготовки Міжнародного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України» Роздрукувати

3 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у першому засіданні з підготовки та проведення другого Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України», проведення якого планується 21-23 серпня цього року.

Під час наради були обговорені організаційні питання та розподілено сфери відповідальності щодо підготовки та проведення форуму між профільними Департаментами, управліннями облдержадміністрації, а також депутатами обласної Ради.

У заході візьмуть участь делегації із 6 зарубіжних держав – Польщі, Грузії, Молдови, Румунії, Хорватії та Республіки Білорусь.

На форумі будуть представлені інвестиційні проекти Вінниччини, зокрема, в агропромисловому комплексі, виробництві будівельних матеріалів, торгівлі, переробній та легкій промисловості. Також планується розгляд пропозицій іноземних інвесторів для  реалізації в нашій області.

До складу обласного організаційного комітету з підготовки та проведення другого Міжнародного інвестиційного форуму "Вінниччина - бізнес в центрі України" включені такі представники Вінницької обласної Ради: перший заступник голови обласної Ради, співголова організаційного комітету Ігор Кревський, голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради – керуючий справами Степан Нешик, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк, голова постійної комісії обласної Ради з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку, голова ВОО МГО "Україна-Польша-Німеччина" Олексій Гаврилов, начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради Володимир Мережко.

Наступне засідання з підготовки та проведення другого Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України» заплановано провести 11 липня поточного року. 

Повернутись Створено: 3 липня 2014 року, 20:06 Переглядів: 1362

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація