Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулось засідання з підготовки Міжнародного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України» Роздрукувати

3 липня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у першому засіданні з підготовки та проведення другого Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України», проведення якого планується 21-23 серпня цього року.

Під час наради були обговорені організаційні питання та розподілено сфери відповідальності щодо підготовки та проведення форуму між профільними Департаментами, управліннями облдержадміністрації, а також депутатами обласної Ради.

У заході візьмуть участь делегації із 6 зарубіжних держав – Польщі, Грузії, Молдови, Румунії, Хорватії та Республіки Білорусь.

На форумі будуть представлені інвестиційні проекти Вінниччини, зокрема, в агропромисловому комплексі, виробництві будівельних матеріалів, торгівлі, переробній та легкій промисловості. Також планується розгляд пропозицій іноземних інвесторів для  реалізації в нашій області.

До складу обласного організаційного комітету з підготовки та проведення другого Міжнародного інвестиційного форуму "Вінниччина - бізнес в центрі України" включені такі представники Вінницької обласної Ради: перший заступник голови обласної Ради, співголова організаційного комітету Ігор Кревський, голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради – керуючий справами Степан Нешик, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк, голова постійної комісії обласної Ради з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку, голова ВОО МГО "Україна-Польша-Німеччина" Олексій Гаврилов, начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції виконавчого апарату обласної Ради Володимир Мережко.

Наступне засідання з підготовки та проведення другого Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України» заплановано провести 11 липня поточного року. 

Повернутись Створено: 3 липня 2014 року, 20:06 Переглядів: 1302

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація