Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулося онлайн-засідання Правління Асоціації органів місцевого самоврядування Роздрукувати

Сьогодні, 15 січня, відбулося перше у 2019 році засідання Правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Нарада відбулася в онлайн-режимі з усіма членами правління.  Зібрання очолив голова обласної Ради, голова Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник.

На розгляд було запропоновано 11 питань порядку денного. Зокрема, розглянули питання «Про скликання загальних зборів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, визначення дати, місця їхнього проведення та порядок денний»,  «Про звіт діяльності Асоціації за 2018 рік та завдання Асоціації на 2019 рік», «Про звіт Ревізійної комісії про перевірку статутної діяльності Асоціації за 2018 рік»,  «Про внесення зміни до бюджету Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на 2018 рік», «Про розгляд та подання на затвердження загальними зборами проекту бюджету Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на 2019 рік», «Про реорганізацію структури Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування», «Про затвердження штатного розпису Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування», «Про затвердження плану роботи Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на  2019 рік», «Про затвердження плану роботи Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на 1 квартал 2019 року», «Про членські внески членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на 2019 рік», «Про прийом нових членів до Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування».

– Ми сьогодні вирішили вже традиційно провести засідання членів Правління в онлайн-режимі. На зв’язок вийшло 10 з 11 членів Правління, – сказав Анатолій Дмитрович, розпочинаючи нараду. 

Керівник Секретаріату Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк прозвітував про діяльність Асоціації у 2018 році та окреслив основні завдання та плани на 2019 рік.

Про зміни в бюджеті Асоціації у 2018 році та про фінансові плани на 2019 рік розповіла заступник керівника Секретаріату з фінансово-господарської діяльності і кадрової роботи – головний бухгалтер Ірина Ваколюк. Так, у 2018 році загальна сума членських внесків Асоціації склала 1 млн 776 тис. грн, в планах на 2019 рік бюджет Асоціації складає 2 млн 582 тис. грн.

В ході засідання членами Правління було прийнято рішення про включення  до Асоціації Жежелівської сільської ради Козятинського району, також цим рішенням із членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування виключили Садковецьку сільську Шаргородського району та Деснянську селищну раду Вінницького району, у зв’язку із приєднанням смт Десна до територіальної громади міста Вінниці.

Учасники онлайн-конференції вирішили провести загальні збори обласної Асоціації органів місцевого самоврядування 31 січня 2019 року о 12.00 в концертній залі Вінницької обласної філармонії ім. Леонтовича та винести на розгляд вісім питань порядку денного.

Повернутись Створено: 15 січня 2019 року, 17:09 Переглядів: 409

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація