Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулося перше засідання комісії з добору кандидатів на посаду директора «Кіно-Поділля» Роздрукувати

Сьогодні в обласній Раді відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу у сфері культури. Розпорядження голови обласної Ради Анатолія Олійника про оголошення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» та оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури були розміщенні на офіційному сайті обласної Ради 6 травня 2019 року та на сайті цього закладу культури.

– Особи, які бажали взяти участь у конкурсі, впродовж 30 днів від дня оголошення конкурсу повинні були подати до обласної Ради усі необхідні документи, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Нагадаю, відповідно до Закону України «Про культуру» при проведенні конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури, яким управляє орган місцевого самоврядування, по три кандидатури до складу конкурсної комісії подають члени трудового колективу, громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування та орган управління.

22 травня під час засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини відбулося жеребкування з визначення кандидатів до складу конкурсних комісій з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля».

Члени конкурсної комісії розглянули документи двох кандидатів, котрі виявили бажання претендувати на посаду директора комунального закладу – Валентини Погребняк та Сергія Котляревського.

Начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський зазначив, що документи обох кандидатів відповідають усім необхідним кваліфікаційним вимогам.

Члени конкурсної комісії вирішили продовжити засідання з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» наступного тижня.

Повернутись Створено: 14 червня 2019 року, 12:22
Оновлено: 14 червня 2019 року, 12:25
Переглядів: 660

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація