Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулося пленарне засідання 36 чергової сесії обласної Ради Роздрукувати

30 квітня під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка відбулось пленарне засідання чергової 36-ї сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання, на якому депутати вищого органу місцевого самоврядування області розглянули 23 питання порядку денного та ухвалили відповідні рішення.

Участь у засіданні чергової 36-ї сесії обласної Ради взяли голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, заступники голови обласної Ради та  державної адміністрації, керівники Департаментів, окремих обласних управлінь та відомств, представники політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації. У роботі сесії взяв участь народний депутат України Іван Спориш.

Перед початком засідання голова обласної Ради Сергій Свитко запропонував вшанувати хвилиною мовчання всіх загиблих в зоні антитерористичної операції.

Після відкриття пленарного засідання Сергій Свитко  поінформував депутатів  про роботу обласної Ради в міжсесійний період та довів до відома рішення депутатської групи «Совість України» про увільнення депутата Валерія Коровія від обов’язків керівника цієї групи, за його проханням, та обрання керівником групи депутата Анатолія Ворони.  

В ході розгляду 23-х питань порядку денного, депутати обласної Ради підтримали своїм голосуванням проекти 20 рішень зі змінами і доповненнями.

При затвердженні порядку денного сесії, за пропозицією депутата обласної Ради  Василя Федоришина, було знято з розгляду питання  «Про вилучення земельної ділянки площею 0,2968 га, розташованої за адресою: вул.  Хмельницьке шосе, б. 7, м. Вінниця, з користування».

Не набрали достатньої кількості голосів для ухвалення рішень такі проекти порядку денного пленарного засідання: «Про надання дозволу на демонтаж, передачу та списання майна, закріпленого за Вінницьким обласним комунальним спеціалізованим лісогосподарським підприємством «Віноблагроліс» та «Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів, установ, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області» .

Важливим серед прийнятих є рішення  «Про внесення доповнень до рішення 34 сесії обласної Ради 5 скликання від 25 жовтня 2010 року № 1116 «Про Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки». Ним доповнено рішення 34 сесії обласної Ради 5 скликання від 25 жовтня 2010 року № 1116 «Про Програму підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки» додатком 9, яким визначено перелік об’єктів бюджетної сфери, які будуть переведені з природного газу на альтернативні види палива в 2015 році.

Також депутати  затвердили інвестиційну програму комунальному  підприємству «Вінницяоблтеплоенерго».Інвестиційна програма на 2015 рік розроблена на загальну суму 1560,80 тис. грн. і передбачає виконання інвестиційних заходів у 2015 році за рахунок амортизаційних відрахувань на 861,50 тис.грн., і за рахунок прибутку 699,30 тис.грн.

 

Крім того, був схвалений звіт голови постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя. Членам комісії було рекомендовано активізувати свою діяльність із здійснення повноважень, що належать до відання комісії та участі у перевірках, проведенні депутатських днів, виїзних прийомах громадян, зустрічах з громадськістю, тощо.

Депутатами ухвалено 7 рішень про призначення та  переукладення контрактів з керівниками комунальних закладів  і   підприємств області.

На сесії прийнято рішення «Про перейменування Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників та затвердження його статуту, викладеного у новій редакції». Відтепер цей  комунальний вищий навчальний заклад буде мати назву «Вінницька академія неперервної освіти».

Ухвалено також низку рішень з майнових та земельних питань.

Сесія пройшла злагоджено та конструктивно.

Повернутись Створено: 30 квітня 2015 року, 17:13 Переглядів: 943

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація