Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулося спільне засідання комісій обласної Ради щодо звернення екс-директора обласного притулку “Добро” Роздрукувати

        25 квітня  відбулося спільне засідання постійних комісій обласної Ради  з питань молодіжної політики, спорту і туризму (голова – І.Ф. Гатауллін)  та зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян (голова – В.С. Мрачковський) з розгляду звернення колишнього директора Вінницького обласного притулку для дітей «Добро» Лашиної Н.Р.

       В роботі комісій взяли участь заступник голови обласної Ради  Наталія Солейко, голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально – економічного розвитку, бюджету та фінансів  Ігор  Вернигор, начальник служби у справах дітей Вінницької облдержадміністрації, Тетяна Дорош,  директор Вінницького центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Олександр Кузь та заявник.

         Заслухавши інформацію голів постійних комісій, начальника служби у справах дітей облдержадміністрації та заявника, депутати вирішили звернутися до обласної державної адміністрації з проханням в межах її компетенції перевірити факти, викладені у зверненні Лашиної Н.Р., а самій заявниці, у разі її незгоди з рішенням обласної Ради, звернутися до суду.

Повернутись Створено: 28 квітня 2014 року, 11:41 Переглядів: 813

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація