Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулося засідання комісії обласної Ради з питань свободи слова та інформаційного простору Роздрукувати

Сьогодні, 24 травня, відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації під головуванням Тетяни Редько.  Також були присутні члени постійної комісії Олександр Крижанівський та Володимир Саволюк.

У роботі комісії взяли участь заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник та  заступник директора – начальник управління розвитку підприємства та централізованих капіталовкладень Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Надія Насіковська.

В ході зібрання розглянули три питання порядку денного, зокрема, депутати одноголосно підтримали проекти рішень «Про звіт голови обласної державної адміністрації Коровія В.В. про здійснення делегованих обласною Радою повноважень» та  «Про керівника комунальної установи «Видавничий дім «Моя Вінниччина».

Голова комісії Тетяна Редько в «Різному» запропонувала повторно надіслати до прокуратури Вінницької області звернення щодо ситуацій з розслідування справ про перешкоджання професійній журналістській діяльності, а також сформувати та направити від депутатів обласної Ради звернення до Президента України щодо дотримання дипломатичних норм спілкування в офіційних зустрічах та виступах.

 

 

 

Повернутись Створено: 24 травня 2019 року, 17:28 Переглядів: 427

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація