9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулося засідання конкурсної комісії з визначення програм громадських організацій та творчих спілок Роздрукувати

16 липня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко та голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор взяли участь у другому засіданні конкурсної комісії з визначення програм громадських організацій та творчих спілок, на виконання яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету.

Голова конкурсної комісії, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк ознайомила членів конкурсної комісії з порядком денним, який передбачав обговорення та затвердження регламенту роботи конкурсної комісії; розгляд пропозицій щодо конкурсних робіт; визначення дати проведення відкритого захисту конкурсних робіт громадських організацій та творчих спілок.

Під час засідання члени комісії озвучили свої пропозиції щодо відмови проведення конкурсу, в зв’язку з подіями в нашій державі. А кошти обласного бюджету, передбачені на проведення конкурсу, спрямувати на потреби Вінницького батальйону, який перебуває в зоні АТО.

– За згоди громадських організацій та конкурсної комісії відмінити конкурс у 2014 році і всю суму коштів (350 тис. грн.) спрямувати на конкретні потреби: лікування поранених, їхню реабілітацію, тобто чітко визначити цільове призначення цих коштів, а громадським організаціям проконтролювати їх використання, – запропонувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Обговоривши всі озвучені зауваження та пропозиції, конкурсна комісія прийняла рішення про відміну конкурсу.

Повернутись Створено: 18 липня 2014 року, 09:57 Переглядів: 869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація