Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулося засідання постійної комісії Роздрукувати

28 грудня  2015 року відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр, очолюваної депутатом обласної Ради Володимиром Криськом.

В  засіданні постійної комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур, перший заступник директора Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Володимир Репей, директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, начальник управління дозволів, природоохоронних програм, моніторингу та комунікацій Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Анатолій Іщенко, голова асоціації захисників довкілля  „Явір” Наталія Шибінська, депутат обласної Ради Володимир Барцьось та надрокористувачі.

Під час засідання розглянуто 8 питань порядку денного: „Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення Липовецького прояву підземних питних столових вод, включаючи дослідно-промисловий видобуток із свердловини № 1”;  „ Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення та дослідно-промислового видобутку питних підземних вод із свердловин № 6 і № 7 в межах Стрижавсько-Бузького родовища”; „Про оголошення об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення –гідрологічного заказника  „Ільківський став”; „Про внесення змін до рішення 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року № 418 „Про Регіональну програму охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2015-2018 роки”; „Про план роботи обласної Ради 7 скликання на 2016 рік”; „Про план роботи постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр на 2016 рік”; „Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання”; „Про протокольне доручення № 5 позачергової 3 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 16 грудня 2015 року”.

Особливу увагу депутати зосередили на обговорені питання щодо виділення коштів для здійснення  природоохоронних заходів на знешкодження непридатних та заборонених до використання пестицидів Джуринського отрутомогильника. Одноголосно була підтримана пропозиція депутата Володимира Барцьося щодо проведення депутатських слухань з  питання ліквідації цих  пестицидів.

Також під час засідання депутатом комісії Валерієм Скрипченком було внесено на розгляд  два звернення, які стосувалися екологічних питань. За підсумками обговорення комісія вирішила скерувати ці матеріали до обласної прокуратури для належного реагування.

Повернутись Створено: 29 грудня 2015 року, 16:12 Переглядів: 649

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація