Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Відбулося засідання постійної комісії Роздрукувати

28 грудня  2015 року відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр, очолюваної депутатом обласної Ради Володимиром Криськом.

В  засіданні постійної комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур, перший заступник директора Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Володимир Репей, директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, начальник управління дозволів, природоохоронних програм, моніторингу та комунікацій Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Анатолій Іщенко, голова асоціації захисників довкілля  „Явір” Наталія Шибінська, депутат обласної Ради Володимир Барцьось та надрокористувачі.

Під час засідання розглянуто 8 питань порядку денного: „Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення Липовецького прояву підземних питних столових вод, включаючи дослідно-промисловий видобуток із свердловини № 1”;  „ Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення та дослідно-промислового видобутку питних підземних вод із свердловин № 6 і № 7 в межах Стрижавсько-Бузького родовища”; „Про оголошення об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення –гідрологічного заказника  „Ільківський став”; „Про внесення змін до рішення 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року № 418 „Про Регіональну програму охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2015-2018 роки”; „Про план роботи обласної Ради 7 скликання на 2016 рік”; „Про план роботи постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр на 2016 рік”; „Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання”; „Про протокольне доручення № 5 позачергової 3 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 16 грудня 2015 року”.

Особливу увагу депутати зосередили на обговорені питання щодо виділення коштів для здійснення  природоохоронних заходів на знешкодження непридатних та заборонених до використання пестицидів Джуринського отрутомогильника. Одноголосно була підтримана пропозиція депутата Володимира Барцьося щодо проведення депутатських слухань з  питання ліквідації цих  пестицидів.

Також під час засідання депутатом комісії Валерієм Скрипченком було внесено на розгляд  два звернення, які стосувалися екологічних питань. За підсумками обговорення комісія вирішила скерувати ці матеріали до обласної прокуратури для належного реагування.

Повернутись Створено: 29 грудня 2015 року, 16:12 Переглядів: 680

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація