Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров‘я, курортів та здорового способу життя Роздрукувати

22 травня відбулося чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів, та здорового способу життя (голова комісії - Ніна Шумигора). У роботі комісії взяли участь: заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, представник Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації - заступник начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги та санаторно-курортного лікування дорослого населення Володимир Федик та заявники.

До порядку денному були внесені такі питання:

1.Про розгляд публікацій в обласних та районних друкованих засобах масової інформації у 2013-2014 роках, які стосувались недоліків у роботі медичних установ Вінницької області.

2. Про звернення гр. Гаджалова О.Л. (м.Вінниця) щодо непрофесіоналізму лікарів Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова.

3. Про лист голови Асоціації громадян хворих на цукровий діабет “Благовіст”  Настоящої А.М. щодо виділення коштів на закупівлю препаратів для хворих на цукровий діабет.

4. Про лист Оратівської районної ради щодо розширення обсягу послуг, що надаються санітарно-епідеміологічною службою на рівні району та перерозподілу штатних посад Іллінецького міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Вінницькій області та Іллінецького міжрайонного відділу лабораторний досліджень ДУ “Вінницький обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” .

5. Про звернення голови ГО “Голос народу – до демократії через право” Матковського В.Г. щодо різних питань життєдіяльності області та м. Вінниця.

6. Про інформаційний запит.

Члени постійної комісії обласної Ради обговорили матеріали, що надійшли на адресу постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів, та здорового способу життя та внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань, відповідно до чинного законодавства.

Повернутись Створено: 23 травня 2014 року, 12:59 Переглядів: 1475

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація