Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Роздрукувати

13 серпня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, очолюваної депутатом обласної Ради Людмилою Станславенко.

У засіданні взяли участь виконувач обов’язків директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, виконувач обов’язків начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Валентина Троян, голова громадської Ради при Вінницькій обласній Раді Наталя Морозова, заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Олександр Мельник, голова Вінницького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів –УСІ» Олеся Самойленко, заступник начальника управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної Ради Олексій Бородій, заступник начальника юридичного управління виконавчого апарату обласної Ради Лілія Тичко, заступник начальника юридичного управління виконавчого апарату обласної Ради Юлія Бабій.

Відповідно до Порядку призначення і звільнення із посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області, затвердженого рішенням 10 сесії обласної Ради 7 скликання від 22 вересня 2016 року № 192, постійною комісією обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини проведено жеребкування із визначення кандидатів від громадських організацій до складу конкурсної комісії із проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля». Свої кандидатури подала одна громадська організація: «Вінницький обласний комітет профспілки працівників культури».

За результатами жеребкування постійна комісія рекомендувала голові обласної Ради включити таких кандидатів від громадських організацій до складу конкурсної: Тетяну Побережну, Сергія Гарбулинського, Вадима Шевчука.

Під час засідання особливу увагу депутати зосередили на обговоренні звернення Вінницького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ» щодо внесення змін до Статуту комунального закладу «Вінницький навчально-виховний комплекс: Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад Вінницької обласної Ради» для доступу до освіти дитини з особливими потребами.

Крім того, члени комісії розглянули проєкти рішень обласної Ради «Про внесення змін до Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року № 224 (зі змінами)»; «Про внесення змін та доповнень до Положення про премію імені М.Д. Леонтовича»; «Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів культури і мистецтв – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області».

За підсумками обговорення цих та низки інших питань порядку денного депутатами постійної комісії були прийняті рішення щодо кожного із них.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 14 серпня 2019 року, 10:35 Переглядів: 232

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація