Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

На комісії розглянули пілотний проект підприємства УТОС Роздрукувати

17 липня  відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, очолюваної депутатом обласної Ради Людмилою Станіславенко.

В  засіданні постійної комісії взяли участь депутат обласної Ради Андрій Вигонюк, начальник відділу допомоги учасникам АТО Департаменту  соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Андрій Грачов, заступник директора підприємства об’єднання громадян „Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УТОС)” Костянтин Ільніцький.

Під час засідання розглянуто низку питань. Особливу увагу депутати зосередили на обговорені звернення заступника директора підприємства об’єднання громадян „Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УТОС)” Костянтина Ільніцького щодо  реалізації пілотного проекту із технічного переоснащення та енергозбереження підприємства.

Крім того,  депутати одноголосно підтримали клопотання щодо відзначення Премією Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування учасників бойових дій у зоні АТО - Костянтина Васюка та Олега ПЯВКИ.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі "Документи".

Повернутись Створено: 17 липня 2017 року, 18:14 Переглядів: 587

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація