9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Роздрукувати

8 лютого 2016 року відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації    (голова – Масленніков О.Г.)

У роботі комісії взяли участь: Щербаківська Л.М. – перший заступник голови обласної Ради, Вигонюк А.В. – голова постійної комісії з питань законності,  боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності; Волков С. А. – директор та Півторак Р.І. – заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації; Олійник А.М. – заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради, Вишневський С.І. – головний спеціаліст відділу роботи з персоналом Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області: Федоришин  В.І., Волощук В.І., Крот В.В., Бойко І.Г., представники громадськості та ЗМІ.

На розгляд членів комісії було подано 10 документів, з яких 9 - проекти рішень обласної Ради та розпорядження голови, що стосуються приймання – передачі, оренди майна та кадрове питання - про начальника комунального підприємства „Вінницяоблводоканал”.

Також було заслухано інформацію про діяльність комунального вищого навчального закладу  „Вінницька академія неперервної освіти” в частині ефективності використання майна. 

Повернутись Створено: 9 лютого 2016 року, 09:46 Переглядів: 815

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація