Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Роздрукувати

19 лютого 2016 року відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації    (голова – Масленніков О.Г.)

У роботі комісії взяли участь: Бородій О.І. - голова постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю; Вигонюк А.В. – голова постійної комісії з питань законності,  боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності; Олійник А.М. – заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради; Давиденко Г.В. - директор Вінницького інституту Університету „Україна”, депутат міської ради; керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області: Федоришин  В.І., Волощук В.І., Крот В.В., Бойко І.Г., представники громадськості та ЗМІ.

На розгляд членів комісії було подано 10 документів, з яких 7 - проекти рішень обласної Ради та розпорядження голови, що стосуються приймання – передачі, оренди майна та кадрове питання - про звільнення Кириченко В.І. з посади директора комунального закладу „Вінницький обласний центр післядипломної

освіти медичних працівників”.

Також було заслухано інформацію про результати перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального підприємства „Могилів-Подільське міжрайонне бюро технічної інвентаризації” та обласного комунального закладу „Вінницький обласний дитячий кардіоревмосанаторій”.

У різному було розглянуто листи та звернення з питань, що належать до повноважень постійної комісії.

 

 

Повернутись Створено: 22 лютого 2016 року, 11:58 Переглядів: 1055

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація