Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Роздрукувати

2 березня 2016 року відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації    (голова – Масленніков О.Г.)

У роботі комісії взяли участь: керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області: Федоришин  В. С., Волощук В. І., Крот В. В., Бойко І. Г., представники громадськості, кандидати до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

На розгляд членів комісії було подано 12 документів, з яких 8 - проекти рішень обласної Ради та розпорядження голови, що стосуються приймання – передачі, оренди майна. Окрім того, депутати окреслили повноваження постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації для затвердження на сесії обласної Ради.

Також визначилися із однією кандидатурою до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Вінницькій області – нам став Головчук Віталій Анатолійович.

Повернутись Створено: 3 березня 2016 року, 11:20 Переглядів: 1068

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація