2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Роздрукувати

18 березня 2016 року відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації    (голова – Масленніков О.Г.)

У роботі комісії взяли участь: голова обласної Ради Олійник А.Д., керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області: Волощук В. І., Бойко І. Г., представники громадськості.

На розгляд членів комісії було подано 6 документів, що стосуються приймання – передачі, оренди майна тощо. Голова обласної Ради ознайомив присутніх з ідеєю створення Агенції регіонального розвитку Вінницької області, депутати погодили це питання. 

Повернутись Створено: 18 березня 2016 року, 14:18 Переглядів: 998

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація