Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Роздрукувати

14 квітня 2016 року відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації    (голова – Масленніков О.Г.)

У роботі комісії взяли участь: Мудрий О. М. – директор ПП „Конекс”; Никитішен О.М. – заступник директора ТОВ „Унісеф-фарм”; Лебедєва Т. М. – директор ПП „Всеукраїнський центр здоров’я”;

Вишневський С. І. - юрисконсульт Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації; Чорна О. А. – перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області: Федоришин  В. С., Волощук В. І., Бойко І. Г., Крот В. В., представники громадських організацій, засоби масової інформації.

До порядку денного було внесено 21 питання, а саме:

1

Про оптимізацію надходжень орендної плати за користування об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області (за участю  орендарів).

2

Про проект рішення обласної Ради „Про призначення Дровозюка    С. І. на посаду ректора комунального вищого навчального закладу „Вінницька академія неперервної освіти”.

3

Про розгляд проекту розпорядження голови обласної Ради „Про продовження терміну дії договору оренди приміщення площею 2,5 м кв., розташованого в адмінбудинку зв адресою: вул. Соборна, буд. 70, м. Вінниця з Публічним акціонерним товариством „Сбербанк”, орендодавцем якого виступає управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області”.

4

Про проект рішення обласної Ради „Про державний заклад „Відділкова лікарня станції Жмеринка Південно-Західної залізниці”.

5

Про проект рішення обласної Ради „Про державний заклад „Відділкова лікарня станції Козятин Південно-Західної залізниці”.

6

Про проект рішення обласної Ради „Про комунальний заклад „Тульчинський обласний спеціалізований будинок для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки”.

7

Про проект рішення обласної Ради „Про комунальний заклад „Заболотненський дитячий психоневрологічний санаторій ім. ак. Д.К. Заболотного”.

8

Про проект рішення обласної Ради „Про припинення юридичної особи – комунального закладу „Рожнятівська обласна наркологічна лікарня” шляхом приєднання до комунального закладу „Вінницький обласний наркологічний диспансер „Соціотерапія”.

9

Про проект рішення обласної Ради „Про припинення юридичних осіб – комунального закладу „Барська обласна туберкульозна лікарня” та обласного комунального закладу „Крижопільська туберкульозна лікарня” шляхом приєднання до Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання „Фтизіатрія”.

10

Про проект рішення обласної Ради „Про припинення шляхом ліквідації комунального закладу „Вінницький обласний протитуберкульозний диспансер № 2” (Варіант 1).

11

Про проект рішення обласної Ради „Про припинення шляхом ліквідації комунального закладу „Вінницький обласний протитуберкульозний диспансер № 2” (Варіант 2).

12

Про проект розпорядження голови обласної Ради „Про надання дозволу на передачу в оренду комунальній установі „Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики” Вінницької області приміщення № 229, що розташоване в адмінбудинку за адресою: вул. Хмельницьке шосе, буд. 7, м. Вінниця, орендодавцем якого виступає  управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області”.

13

Про проект розпорядження голови обласної Ради „Про передачу в оренду нерухомого майна”.

14

Про проект розпорядження голови обласної Ради „Про надання дозволу на передачу в оренду на конкурсних засадах вільних приміщень, розташованих в адмінбудинках, що знаходяться на балансі управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області”

15

Про проект розпорядження голови обласної Ради „Про надання дозволу на передачу в оренду Державній інспекції ядерного регулювання України приміщення № 306, що розташоване в адмінбудинку за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця, орендодавцем якого є управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області”.

16

Про розгляд звернення від громадських організацій щодо створення робочої групи.

17

Про проект рішення обласної Ради „Про передачу майна в безоплатне користування (позичку) Каціональній телекомпанії України в особі філії НТКУ „Вінницька регіональна дирекція ”ВІНТЕРА”.

18

Про проект рішення обласної Ради „Про перейменування комунального закладу „Могилів-Подільська обласна туберкульозна лікарня”.

19

Про проект розпорядження голови обласної Ради „Про надання дозволу на заміну цільового призначення частини орендованих приміщень, розташованих в адмінбудинку за адресою: вул. Театральна, б. 14, м. Вінниця, орендодавцем яких є управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області”.

20

Про проект розпорядження голови обласної Ради „Про надання дозволу на передачу в оренду Українському державному підприємству поштового зв’язку „Укрпошта” приміщень №№ 9, 10, що розташовані в адмінбудинку за адресою: вул. Хмельницьке шосе, буд. 7, м. Вінниця, орендодавцем яких є управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області”.

21

Про проект розпорядження голови обласної Ради „Про продовження терміну дії договорів оренди приміщень, розташованих в адмінбудинках, що знаходяться на балансі управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області”.

 

 

 

 

Повернутись Створено: 14 квітня 2016 року, 16:04 Переглядів: 1013

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація