Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці Роздрукувати

15 серпня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці  (голова комісії - Олександр Галаченко). У роботі комісії взяли участь: директор Департаменту соціальної політики облдержадміністрації Марина Коваль, начальник територіальної державної інспекції з питань праці у Вінницькій області Сергій Оборончук, головний лікар ДП “Клінічний санаторій “Авангард” Петро Цвень, представники самооборони, Народної волі, люстраційного комітету Вінниччини, члени колективу санаторію та інші представники громадських організацій.

На засіданні постійної комісії були розглянуті такі питання:

1. Про внесення змін до рішення 18 сесії обласної Ради 6 скликання від 8 листопада 2013 року №596 “Про внесення змін та доповнень до Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням 28 сесії обласної Ради 5 скликання від 2 березня 2010 року №962.

2. Про внесення змін до рішення 18 сесії обласної Ради 6 скликання від 8 листопада 2013 року №585 “Про затвердження Положення про порядок використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги громадянам”. Дані  проекти рішень були  одноголосно підтримані членами комісії та рекомендовані  на розгляд чергової сесії обласної Ради.

3. Про звернення працівників ДП “Клінічний санаторій “Авангард”  щодо неправомірних дій головного лікаря санаторію “Авангард”.

Члени постійної комісії вирішили:

- рекомендувати головному лікарю ДП “Клінічний санаторій “Авангард” Цвеню П.В. у вирішенні трудових взаємовідносин керуватись чинним законодавством;

- рекомендувати заявникам звернутися до органів Прокуратури для  відповідного захисту прав громадян. 

Повернутись Створено: 15 серпня 2014 року, 18:04 Переглядів: 1177

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація