Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбулося засідання постійної комісії обласної Ради Роздрукувати

10 червня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони довкілля, раціонального використання надр під головуванням Олександра Яремчука. Для участі у роботі були запрошені начальник Територіального управління  Держгірпромнагляду у  Вінницькій області -  Анатолій Коваль, перший заступник директора Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації – Володимир Репей, заступник начальника Головного управління  Держземагентства  у Вінницькій області – Іван Пашкевич, начальник управління охорони земель, біоресурсів, заповідної справи та комплексного управління природоохоронною діяльністю Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації – Ірина Кононова.

На засіданні постійної комісії були також присутні підприємці, які зверталися до обласної Ради з клопотанням щодо надання дозволів на надрокористування їхнім підприємствам.

Комісія розглянула 3 проекти рішення, що стосуються сфери надрокористування  та проект рішення про оголошення об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення.

Члени комісії одноголосно прийняли рішення щодо оголошення об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення – ландшафтних заказників  „Караєцький” орієнтовною площею 60,0 га  та „Яришівська гора” орієнтовною площею 130,2 га на території Рівненської сільської ради Мурованокуриловецького району,без вилучення із користування.

Крім того, депутати постійної комісії розглянули та запропонували внести на розгляд чергової сесії обласної Ради звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до чинного законодавства України у сфері надрокористування.

Повернутись Створено: 10 червня 2014 року, 18:37 Переглядів: 775

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація