Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відбулося засідання постійної комісії обласної Ради Роздрукувати

10 червня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони довкілля, раціонального використання надр під головуванням Олександра Яремчука. Для участі у роботі були запрошені начальник Територіального управління  Держгірпромнагляду у  Вінницькій області -  Анатолій Коваль, перший заступник директора Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації – Володимир Репей, заступник начальника Головного управління  Держземагентства  у Вінницькій області – Іван Пашкевич, начальник управління охорони земель, біоресурсів, заповідної справи та комплексного управління природоохоронною діяльністю Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації – Ірина Кононова.

На засіданні постійної комісії були також присутні підприємці, які зверталися до обласної Ради з клопотанням щодо надання дозволів на надрокористування їхнім підприємствам.

Комісія розглянула 3 проекти рішення, що стосуються сфери надрокористування  та проект рішення про оголошення об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення.

Члени комісії одноголосно прийняли рішення щодо оголошення об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення – ландшафтних заказників  „Караєцький” орієнтовною площею 60,0 га  та „Яришівська гора” орієнтовною площею 130,2 га на території Рівненської сільської ради Мурованокуриловецького району,без вилучення із користування.

Крім того, депутати постійної комісії розглянули та запропонували внести на розгляд чергової сесії обласної Ради звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до чинного законодавства України у сфері надрокористування.

Повернутись Створено: 10 червня 2014 року, 18:37 Переглядів: 803

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація