Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулося засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин Роздрукувати

23 травня Віталій Бень провів засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин. Участь у засіданні взяли заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач, заступниці керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Тетяна Яременко та Алла Олійник, начальник Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Сергій Перов.

Депутати розглянули проєкт рішення «Про погодження Клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по філії «Жмеринське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України».

Цим рішення члени постійної комісії підтримали клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок площею 51 242,4 га, з яких:

– ліси природоохоронного, наукового, історико-культурного призначення – 3 711,4 га;

– рекреаційно-оздоровчі ліси – 9684,4 га;

– захисні ліси – 12806,2 га;

– експлуатаційні ліси - 25040,4 га.

Проєкт рішення погоджено з урахуванням звернення Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства. Депутати ухвалили внесення змін до рішення про передачу майна дочірньому підприємству «Віноблагроліс» в частині поділу лісів філії Жмеринського лісового господарства. Таким чином на 41 сесії обласної Ради депутати розглянуть доопрацьований проєкт рішення «Про врегулювання питань лісового господарства».

Повернутись Створено: 23 травня 2023 року, 14:35

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація