Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Депутати обрали представників громадськості до складу двох поліцейських комісій

    29 вересня на черговій 44 сесії обласної Ради депутати обрали представників громадськості до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та Управління патрульної поліції у Вінницькій області департаменту патрульної поліції Національної поліції України. До складу поліцейської комісії У ....

  • Депутати погодили звільнення заступника голови Вінницької обласної Ради Дмитра Чаленка

    На черговій 44 сесії обласної Ради депутати розглянули заяву заступника голови обласної Ради Дмитра Чаленка про звільнення. – Переходжу працювати у промисловий сектор економіки, але продовжую свою діяльність, як депутат обласної Ради фракції «Української Стратегії Гройсмана» та координатор Міжрегіонального координаційного гуман ....

  • Відбулася 44 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    29 вересня Вячеслав Соколовий провів чергову сесію Вінницької обласної Ради. На порядок денний було внесено 25 питань. Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про результати діяльності органів обласної прокуратури у першому півріччі 2023 року. Рішенням сесії депутат Петро Струсевич увійшов до постійної комісії з питань будівництва, к ....

Відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури Роздрукувати

15 вересня під головуванням Андрія Ковальова відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. Участь у роботі комісії взяв перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон.  

Постійна комісія розглянула та погодила проєкт рішення про безоплатну передачу спеціалізованого медичного автомобіля Peugeot Boxer зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у власність Міністерства оборони для потреб санітарної роти.

Депутати схвалили  внесення змін до рішення обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 69 «Про оголошення об’єкта природно-заповідного фонду місцевого значення гідрологічного заказника «Ільківський став»» та погодили  зміну меж та розширення його площі. 

Члени постійної комісії також погодили Інвестиційну програму КП «Вінницяоблводоканал» на 2023 рік та План розвитку на 2023 – 2027 роки та запропонували внести відповідний проєкт рішення  на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Постійна комісія проголосувала за внесення змін до Правил надання комунальною організацією «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» пільгових довгострокових кредитів позичальникам. Якщо цей проєкт рішення буде схвалено на сесії обласної Ради, пільговими умовами кредитування зможуть скористатися сільськогосподарські товаровиробники.

Депутати схвалили проєкти рішень про передачу котелень і котельного обладнання з оперативного управління низки комунальних закладів і підприємств у господарське відання КП «Вінницяоблтеплоенерго». 

Постійна комісія також погодила дострокове припинення повноваження заступника голови Вінницької обласної Ради Дмитра Чаленка, враховуючи його особисту заяву.

У більшості питань порядку денного йшлося про управління об`єктами комунальної власності та їхнє ефективне використання. Так, депутати підтримали проєкти рішень про надання дозволів комунальним підприємствам на списання майна, проголосували за передачу в оренду кількох будівель і дали дозвіл на проведення ремонту в орендованих приміщеннях.

Повернутись Створено: 15 вересня 2023 року, 13:31

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація