Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури Роздрукувати

26 вересня під головуванням Андрія Ковальова відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. Участь у роботі комісії взяли перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон і заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач.  

Постійна комісія розглянула та погодила проєкт рішення, внесений обласною військовою адміністрацією,  «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для бюджетних установ та організацій, госпрозрахункових споживачів та релігійних організацій  комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго» та про внесення змін до проєкту рішення про отримання цим підприємством кредиту.

- Питання затвердження тарифів для підприємства «Вінницяоблтеплоенерго на теплову енергію та її постачання є важливим, -  зазначає перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон. - Ці тарифи будуть пропонуватися на затвердження обласній Раді у відповідності до чинного законодавства. Наголошую, ці тарифи стосуються тільки бюджетних установ, у жодному разі вони не будуть торкатися населення.

Володимир Кістіон нагадав, що Урядом були ухвалені зміни до законодавства, якими зняті обмеження приведення економічно обґрунтованого рівня тарифів для бюджетних установ та інших споживачів.

-  Сьогодні виконується ця процедура, витримана у відповідності до регламенту, - пояснює перший заступник голови обласної Ради. – Підприємством «Вінницяоблтеплоенерго» були підготовлені відповідні розрахунки та подані до профільних департаментів обласної військової адміністрації. На підставі їхніх висновків  були сформовані документи та передані на розгляд депутатського корпусу. Ми стоїмо перед початком зимового періоду і маємо принаймні постаратися працювати в економічно обґрунтованому полі.

На засіданні постійної комісії депутати також схвалили внесення змін до проєкту рішення «Про погодження Інвестиційної програми комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» на 2023 рік та Плану розвитку (довгострокової Інвестиційної програми) на 2023-2027 роки».

Крім того, члени постійної комісії розглянули лист АТ «Вінницяобленерго» щодо заборгованості КП «Вінницяоблводоканал» за надані послуги. Депутати взяли інформацію до відома та вирішили звернутися до обласної військової адміністрації щодо можливості фінансової підтримки Водоканалу як об`єкту критичної інфраструктури.

Повернутись Створено: 26 вересня 2023 року, 13:31

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація