Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулося засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету Роздрукувати

23 травня Галина Якубович провела засідання постійної комісії обласної Ради з питань економіки, фінансів та бюджету.

Участь у роботі взяли заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач, заступниця керуючого справами виконавчого апарату облРади Тетяна Яременко, директори обласних комунальних некомерційних підприємств, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Сергій Кушнір.

Депутати погодили проєкт рішення обласної Ради «Про внесення змін та доповнень до рішення 8 сесії обласної Ради 8 скликання від 23 квітня 2021 року № 134 «Про оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області» та рекомендували голові обласної Ради розглянути його на сесії.

Члени постійної комісії заслухали інформацію про виконання фінансових планів комунальних підприємств за І квартал 2023 року Вінницького обласного об’єднаного бюро технічної інвентаризації та Тульчинського міжрайонного бюро технічної інвентаризації.

За поданням департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної військової адміністрації депутати затвердили проєкти розпоряджень голови обласної Ради щодо надання премій керівникам обласних підприємств медичної галузі.

Також розглянули лист комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» щодо погодження отримання кредиту в сумі 15 млн гривень для вирішення фінансово-господарських питань – закупівлі альтернативних видів палива.

Загалом депутати ухвалили рішення з 13 питань порядку денного.

Повернутись Створено: 23 травня 2023 року, 12:55

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація