Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулося засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету Роздрукувати

14 травня Галина Якубович провела засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету. Участь у роботі взяли перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач, заступниця керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, керівники обласних комунальних некомерційних підприємств, директори департаментів та управлінь обласної військової адміністрації.

Депутати заслухали узагальнену інформацію щодо стану фінансування обласних програм за І квартал  2024 року. Директор департаменту фінансів обласної військової адміністрації Микола Копачевський зазначив, що у 2024 році передбачено понад 925 млн грн на фінансування обласних програм. У першому кварталі цього року програми профінансовані на 311 млн грн. Депутати вчергове звернули увагу представників обласної військової адміністрації на недотримання рішення 48 сесії обласної Ради в частині затвердження Вінницькою обласною Радою регіональних і місцевих програм та/або змін до цих програм. Члени постійної комісії рекомендували ОВА, відповідно до вимог Конституції України, внести на затвердження обласної Ради обласні програми.

Члени постійної комісії розглянули звіт про виконання фінансового плану ОКП «АГРОІНФОРМ» за 2023 рік.

заслухали також керівника Авторемонтної бази закладів охорони здоров’я про результати господарської діяльності за І квартал 2024 року та обговорили пропозиції департаменту охорони здоров’я та реабілітації військової адміністрації щодо переведення підприємства на самоокупність.

Вчергове на своєму засіданні депутати обговорили виконання обласною військовою адміністрацією рекомендацій постійної комісії обласної Ради з питань економіки, фінансів та бюджету від 12.03.2024 про надання пропозицій із врегулювання проблем функціонування Заболотненського дитячого психоневрологічного санаторію ім. ак.Д.К.Заболотного. Члени постійної комісії рекомендували ОВА звернутися до Міністерства охорони здоров’я з проханням роз’яснити як мають утримуватися місця тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Депутати погодили проєкт зміненого фінансового плану комунального підприємства «Бершадське бюро технічної інвентаризації» на 2024 рік. Члени постійної комісії заслухали керівника ВОКСЛП «Віноблагроліс» Анатолія Іванця про результати господарської діяльності дочірнього підприємства «Тульчинський райагроліс» за І квартал 2024 року.

Загалом депутати розглянули 12 питань порядку денного.

Повернутись Створено: 14 травня 2024 року, 14:25

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація