28 вересня о 12.00 в сесійній залі обласної Ради (2 поверх) – відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров`я, соціального захисту населення та ветеранів Роздрукувати

13 вересня під керівництвом заступника голови комісії Ярослава Хребтія відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров`я, соціального захисту населення та ветеранів. Участь у роботі комісії взяв заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

Члени комісії підтримали проєкти розпорядження голови обласної Ради Вячеслава Соколового про встановлення регламентованих законом надбавок і доплат двом керівникам комунальних підприємств медичної галузі.

Постійна комісія також погодила проєкт рішення «Про трудові відносини з керівниками  підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області та рекомендувала внести його до порядку денного чергової сесії.

Депутати внесли зміни та доповнення  до Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об`єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
 
 

Повернутись Створено: 13 вересня 2021 року, 13:00 Переглядів: 318

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація