Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів Роздрукувати

15 травня під головуванням Ігоря Грубеляса відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів. Участь у роботі взяли заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк, директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної військової адміністрації Ольга Задорожна, директорка департаменту соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації Світлана Ярмоленко та заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іван Бойко.

Депутати погодили клопотання Подільського регіонального центру онкології про встановлення меморіальної дошки лікарю Віталію Каюку за високу професійну компетентність, внесок у підвищення якості медичного обслуговування населення та видатні заслуги перед закладом. Дошку планують розмістити на будівлі хірургічного корпусу центру онкології.

Члени комісії розглянули та підтримали доопрацьований проєкт рішення «Про затвердження тарифів на соціальні послуги», які стосуються стаціонарного догляду на одного підопічного за добу на 2024 рік.

Депутати ознайомилися з інформацією щодо
- виконання Програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я Вінниччини на 2021-2025 роки» за І квартал 2024 року;
- аналізу забезпечення стаціонарної реабілітаційної допомоги у Вінницькій області.

На засіданні також розглянули інформацію стосовно комунального некомерційного підприємства «Вінницький обласний центр служби крові».

Члени постійної комісії погодили внесення змін до Статуту комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Йдеться, зокрема, про зміну назви закладу на Обласний центр комплексної реабілітації «Обрій».

Крім того, депутати розглянули звернення уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 07.05.2024 року стосовно результатів перевірки Яришівського психоневрологічного будинку-інтернату від 25.03.2024. року. Директорка департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА Світлана Ярмоленко поінформувала про вжиті на даний момент заходи щодо усунення порушень, виявлених під час перевірок в Інтернаті.

Директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна поінформувала депутатів про вжиті заходи щодо звернення трудового колективу Клінічного Центру інфекційних хвороб, яке розглядалося у квітні на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів.

Загалом на засіданні розглянули десять питань порядку денного.

Повернутись Створено: 15 травня 2024 року, 15:31

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація