28 вересня о 12.00 в сесійній залі обласної Ради (2 поверх) – відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулося засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики Роздрукувати

10 вересня Олена Мілієнко провела засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики. Участь у засіданні комісії взяв заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач.

Депутати заслухати звіт про виконання заходів Комплексної оборонно-правової програми Вінницької області на 2021-2025 роки за І півріччя 2021 року.  Директор департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Сергій Вовченко доповів про заплановані та виконані заходи програми, а також про їх фінансування.

Звіт про виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області за І півріччя 2021 року надала директорка департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк.

Перший заступник керівника Вінницької обласної прокуратури Василь Гайворон проінформував депутатів про результати діяльності органів прокуратури у 2021 році. Він також відповів на запитання членів комісії.

- Основними питаннями засідання постійної комісії стали інформація керівника прокуратури Вінницької обласної прокуратури, а також звіти про хід виконання обласних програм, - прокоментувала голова комісії Олена Мілієнко. – Депутати також розглянули і підтримали низку питань, важливих для поліпшення й удосконалення роботи обласної Ради.

Крім цього, на засіданні комісії депутати підтримали звернення організацій та колективів щодо нагородження грамотами Верховної Ради України. Так, ГО «Асоціація жертв Чорнобиля» звернулася до депутатського корпусу з клопотанням підтримати подання до Верховної Ради України про нагородження Мухи Петра Івановича, учасника ЛНА на ЧАЄС 1 категорії, пенсіонера, активіста організації. Адміністрація Вінницького національного технічного університету клопоче щодо нагородження Поліщука Леоніда Клавдійовича, завідувача кафедри галузевого машинобудування, доктора технічних наук, професора. Адміністрація Вінницького медичного фахового коледжу ім.акад.Заболотного - щодо нагородження Тарасюка Володимира Семеновича, колишнього директора коледжу.

Загалом на засіданні постійної комісії депутати розглянули 15 питань порядку денного. 

З протоколом та висновками постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики можна ознайомитися на офіційному сайті обласної ради в розділі «Документи».

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 10 вересня 2021 року, 16:22 Переглядів: 119

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація